Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 7 feb. 2017 și 5 feb. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 245 atribuiri.
solutii
Prestari servicii conform cod CAEN 7470 Dezinfectie,Dezinsectie,Deratizare
materiale dezinfectante
solutii dezinfectant
Substante pentru curatat, dezinfectat
Performant G
Produse de curatenie
Dezinfecttie, Dezinsectie, Deratizare
Dezinfectanti
Prestari servicii conform cod CAEN 7470 Dezinfectie,Dezinsectie,Deratizare
Dezinfectanti
Dezinfectanti
Dezinfectanti
Pachet produse de dezinfectie
Furnizare dezinfectanti (tablete cu clor)
Solutie pentru dezinfectat grupuri sanitare
solutii d d d
Substanta Clorom 200 g pentru 1250 l apa
Prestari servicii conform cod CAEN 7470 Dezinfectie,Dezinsectie,Deratizare
Solutie pentru dezinfectat grupuri sanitare
Solutie dezinfectanta pentru curatirea urmelor de cauciuc
Prestari servicii conform cod CAEN 7470 Dezinfectie,Dezinsectie,Deratizare
Produse de curatenie si igienico -sanitare
Prestari servicii conform cod CAEN 7470 Dezinfectie,Dezinsectie,Deratizare
Solutie pentru dezinfectat grupuri sanitare
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/88844
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
75.677 RON
Profit net
9.643 RON
Capitaluri proprii
20.349 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 83.604 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 78.752 RON | 76.577 RON | 79.599 RON | 91.787 RON | 109.832 RON | 97.914 RON | 105.440 RON | 83.904 RON | 84.300 RON | 98.626 RON | 104.656 RON | 137.968 RON | 80.830 RON | 58.823 RON | 68.722 RON | 76.661 RON | 75.677 RON |
| Profit net | 6.211 RON | -2.606 RON | -7.886 RON | 10.404 RON | 6.863 RON | -93 RON | 25.038 RON | -8.414 RON | -15.442 RON | -6.993 RON | 3.050 RON |
Comparație cu 1874 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 22% dintre firmele comparabile
Peste 40% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 9% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 15.519 RON |
| 14.613 RON |
| 2.098 RON |
| 6.843 RON |
| 10.257 RON |
| 9.643 RON |
| Total active | 15.741 RON | 15.826 RON | 12.471 RON | 14.307 RON | 17.179 RON | 18.947 RON | 38.942 RON | 30.461 RON | 24.450 RON | 17.337 RON | 9.114 RON | 17.581 RON | 14.717 RON | 15.370 RON | 16.420 RON | 27.045 RON | 37.336 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 23.877 RON | 17.781 RON | 11.685 RON | 5.588 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 15.741 RON | 15.826 RON | 12.471 RON | 14.307 RON | 17.179 RON | 18.947 RON | 38.942 RON | 6.584 RON | 6.669 RON | 5.652 RON | 3.526 RON | 17.581 RON | 14.717 RON | 15.370 RON | 16.420 RON | 27.045 RON | 37.336 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -12.575 RON | -15.181 RON | -23.067 RON | -12.662 RON | -5.799 RON | -5.892 RON | 19.146 RON | -19.239 RON | -34.681 RON | -41.673 RON | -38.623 RON | -23.104 RON | -8.492 RON | -6.393 RON | 450 RON | 10.707 RON | 20.349 RON |
|---|
| Datorii totale | 28.316 RON | 31.007 RON | 35.538 RON | 26.969 RON | 22.978 RON | 24.839 RON | 19.796 RON | 49.700 RON | 59.131 RON | 59.010 RON | 47.737 RON | 40.685 RON | 23.209 RON | 21.763 RON | 15.970 RON | 16.338 RON | 16.987 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|