Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/8909082
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-29.
Cifră de afaceri
1.284.793 RON
Profit net
-66.073 RON
Capitaluri proprii
-2.459.523 RON
Număr mediu salariați
5
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.459.158 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 599.393 RON | 650.393 RON | 537.363 RON | 559.378 RON | 511.784 RON | 615.865 RON | 591.246 RON | 640.245 RON | 591.180 RON | 620.604 RON | 749.203 RON | 1.240.928 RON | 1.299.680 RON | 1.519.102 RON | 1.524.212 RON | 1.353.206 RON | 1.284.793 RON |
| Profit net | 5.857 RON | 38.588 RON | -2.097 RON | -63.961 RON | -54.814 RON | -56.696 RON | -52.996 RON | -38.191 RON | -98.800 RON | -121.496 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 80% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 47% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -103.612 RON |
| -69.258 RON |
| -85.839 RON |
| -83.200 RON |
| -1.597.099 RON |
| 37.448 RON |
| -66.073 RON |
| Total active | 224.227 RON | 218.975 RON | 369.499 RON | 438.066 RON | 628.863 RON | 691.493 RON | 808.145 RON | 924.043 RON | 1.120.006 RON | 1.219.037 RON | 1.754.004 RON | 1.954.231 RON | 2.187.162 RON | 2.411.629 RON | 800.877 RON | 905.242 RON | 722.315 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 31.058 RON | 24.846 RON | 18.635 RON | 12.423 RON | 6.212 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 224.227 RON | 218.975 RON | 369.499 RON | 438.066 RON | 628.863 RON | 691.493 RON | 808.145 RON | 924.043 RON | 1.120.006 RON | 1.219.037 RON | 1.722.946 RON | 1.929.385 RON | 2.168.527 RON | 2.399.206 RON | 794.665 RON | 905.242 RON | 722.315 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -41.527 RON | -2.939 RON | -5.036 RON | -68.997 RON | -123.811 RON | -180.507 RON | -233.503 RON | -271.694 RON | -370.494 RON | -491.890 RON | -595.502 RON | -664.760 RON | -750.599 RON | -833.798 RON | -2.430.898 RON | -2.393.450 RON | -2.459.523 RON |
|---|
| Datorii totale | 265.754 RON | 221.914 RON | 374.535 RON | 507.063 RON | 752.674 RON | 872.000 RON | 1.041.648 RON | 1.195.737 RON | 1.490.500 RON | 1.710.927 RON | 2.349.506 RON | 2.618.991 RON | 2.937.761 RON | 3.245.427 RON | 3.231.775 RON | 3.298.692 RON | 3.181.838 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 9 | 11 | 13 | 13 | 14 | 12 | 12 | 13 | 12 | 12 | 11 | 11 | 11 | 9 | 7 | 6 | 5 |
|---|