Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9239142
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-03.
Cifră de afaceri
298.241 RON
Profit net
9.036 RON
Capitaluri proprii
22.927 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 179.011 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 270.249 RON | 246.178 RON | 239.944 RON | 175.056 RON | 84.364 RON | 101.024 RON | 123.436 RON | 141.443 RON | 131.909 RON | 155.287 RON | 140.636 RON | 119.715 RON | 129.647 RON | 159.170 RON | 212.145 RON | 237.867 RON | 298.241 RON |
| Profit net | -14.446 RON | -15.597 RON | 4.287 RON | -14.754 RON | -26.114 RON | -11.843 RON | 12.109 RON | 9.746 RON | 9.935 RON | 1.836 RON | -4.045 RON |
Comparație cu 1217 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 11.245 RON |
| 58.866 RON |
| 476 RON |
| 48.212 RON |
| 4.966 RON |
| 9.036 RON |
| Total active | 45.574 RON | 33.877 RON | 32.894 RON | 56.867 RON | 38.690 RON | 24.697 RON | 31.598 RON | 31.065 RON | 30.185 RON | 35.312 RON | 26.351 RON | 39.862 RON | 40.959 RON | 34.303 RON | 54.683 RON | 34.200 RON | 44.619 RON |
|---|
| Active imobilizate | 20.481 RON | 14.352 RON | 9.549 RON | 37.110 RON | 16.750 RON | — | — | — | 281 RON | — | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
|---|
| Active circulante | 25.093 RON | 19.525 RON | 23.345 RON | 19.757 RON | 21.940 RON | 24.697 RON | 31.598 RON | 31.065 RON | 29.904 RON | 35.312 RON | 26.351 RON | 39.862 RON | 40.959 RON | 34.303 RON | 54.683 RON | 34.200 RON | 44.619 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -41.046 RON | -56.643 RON | -52.356 RON | -67.110 RON | -93.224 RON | -105.067 RON | -92.957 RON | -83.211 RON | -73.276 RON | -71.440 RON | -75.485 RON | -64.239 RON | -5.373 RON | -4.897 RON | 43.315 RON | 13.891 RON | 22.927 RON |
|---|
| Datorii totale | 87.648 RON | 90.704 RON | 85.070 RON | 128.622 RON | 133.623 RON | 129.854 RON | 124.555 RON | 114.276 RON | 103.461 RON | 106.752 RON | 101.836 RON | 104.101 RON | 46.332 RON | 39.200 RON | 11.368 RON | 20.309 RON | 21.692 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|