Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 aug. 2022 și 8 iun. 2026.
Rafturi metalice arhiva
LUCRARI MODERNIZARE PAVIION ADMINISTRATIV STADION FLACARA MORENI
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/935744
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Cifră de afaceri
4.388.601 RON
Profit net
963.259 RON
Capitaluri proprii
1.028.429 RON
Număr mediu salariați
7
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.699.700 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 61.704 RON | 56.247 RON | 46.611 RON | 46.787 RON | 52.111 RON | 53.446 RON | 54.784 RON | 54.591 RON | 53.319 RON | 21.982 RON | — | 658.325 RON | 690.427 RON | 579.981 RON | 733.238 RON | 4.388.601 RON |
| Profit net | -351 RON | -1.239 RON | -1.861 RON | -4.197 RON | -148 RON | 1.146 RON | -3.707 RON | -3.931 RON | -22 RON | 493 RON | 0 RON | 186.519 RON | 9.434 RON |
Comparație cu 627 firme din județul Dâmboviţa care au același domeniu de activitate (CAEN 41), pentru anul 2025.
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 50.117 RON |
| 7.259 RON |
| 963.259 RON |
| Total active | 5.161 RON | 3.360 RON | 3.483 RON | 1.385 RON | 2.423 RON | 1.803 RON | 1.200 RON | 2.308 RON | 3.745 RON | — | — | 414.451 RON | 551.275 RON | 749.905 RON | 742.487 RON | 780.047 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.188 RON | 1.563 RON | — | 17.165 RON |
|---|
| Active circulante | 5.161 RON | 3.360 RON | 3.483 RON | 1.385 RON | 2.423 RON | 1.803 RON | 1.200 RON | 2.308 RON | 3.745 RON | — | — | 414.451 RON | 549.087 RON | 748.342 RON | 742.487 RON | 762.882 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.628 RON | 2.389 RON | 528 RON | -3.234 RON | -3.382 RON | -2.237 RON | -5.943 RON | -9.875 RON | -9.897 RON | -9.403 RON | -9.403 RON | 177.116 RON | 9.634 RON | 59.751 RON | 65.171 RON | 1.028.429 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.533 RON | 971 RON | 2.955 RON | 4.619 RON | 5.805 RON | 4.040 RON | 7.143 RON | 12.183 RON | 13.642 RON | 9.403 RON | 9.403 RON | 237.335 RON | 541.641 RON | 690.154 RON | 677.316 RON | 265.661 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 6 | 10 | 10 | 7 | 7 |
|---|