Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9512152
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GHIMPU IONUŢ-NICUŞOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
124.125 RON
Profit net
-26.832 RON
Capitaluri proprii
-38.925 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 163.150 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 115.198 RON | 75.846 RON | 63.213 RON | 101.779 RON | 133.174 RON | 157.222 RON | 207.020 RON | 213.442 RON | 168.142 RON | 192.603 RON | 170.980 RON | 126.594 RON | 164.761 RON | 150.914 RON | 89.628 RON | 124.125 RON |
| Profit net | 6.450 RON | -1.380 RON | -603 RON | 3.144 RON | -14.808 RON | 8.485 RON | 18.870 RON | 13.673 RON | 4.613 RON | 14.114 RON | -1.084 RON | -2.329 RON | -468 RON |
Comparație cu 1631 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 41% dintre firmele comparabile
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 56% dintre firmele comparabile
Peste 22% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -9.269 RON |
| -29.822 RON |
| -26.832 RON |
| Total active | 115.727 RON | 115.433 RON | 121.777 RON | 119.593 RON | 80.086 RON | 85.349 RON | 81.189 RON | 93.377 RON | 97.811 RON | 85.967 RON | 98.124 RON | 69.437 RON | 40.832 RON | 22.040 RON | 24.223 RON | 10.869 RON |
|---|
| Active imobilizate | 55.409 RON | 54.486 RON | 54.486 RON | 54.486 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 60.318 RON | 60.947 RON | 67.291 RON | 65.107 RON | 80.086 RON | 85.349 RON | 81.189 RON | 93.377 RON | 97.811 RON | 85.967 RON | 98.124 RON | 69.437 RON | 40.832 RON | 22.040 RON | 24.223 RON | 10.869 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 20.751 RON | 19.371 RON | 18.769 RON | 21.912 RON | 7.104 RON | 15.589 RON | 34.458 RON | 48.132 RON | 52.744 RON | 66.859 RON | 65.775 RON | 63.465 RON | 36.998 RON | 17.729 RON | -12.093 RON | -38.925 RON |
|---|
| Datorii totale | 94.976 RON | 96.062 RON | 103.008 RON | 97.681 RON | 72.982 RON | 69.760 RON | 46.731 RON | 45.245 RON | 45.067 RON | 19.108 RON | 32.349 RON | 5.972 RON | 3.834 RON | 4.311 RON | 36.316 RON | 49.794 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|