Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/971720
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IOSUB IRINA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
230.954 RON
Profit net
-38.180 RON
Capitaluri proprii
15.001 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 382.676 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 108.949 RON | 100.974 RON | 141.777 RON | 128.380 RON | 102.327 RON | 96.552 RON | 150.745 RON | 160.181 RON | 218.422 RON | 183.817 RON | 233.644 RON | 350.865 RON | 335.559 RON | 386.929 RON | 444.486 RON | 319.205 RON | 230.954 RON |
| Profit net | 1.801 RON | -10.810 RON | 5.478 RON | -1.966 RON | 2.166 RON | 3.998 RON | 3.297 RON | 9.369 RON | -11.001 RON | 17.044 RON | -19.739 RON |
Comparație cu 2756 firme din județul Bacău care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -4.180 RON |
| -9.511 RON |
| 11.927 RON |
| 60.807 RON |
| -11.334 RON |
| -38.180 RON |
| Total active | 19.197 RON | 12.059 RON | 24.026 RON | 12.057 RON | 23.289 RON | 30.530 RON | 17.311 RON | 50.180 RON | 17.569 RON | 35.845 RON | 17.097 RON | 13.966 RON | 71.780 RON | 83.550 RON | 86.327 RON | 95.290 RON | 91.358 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 56.000 RON | 40.000 RON |
|---|
| Active circulante | 19.197 RON | 12.059 RON | 24.026 RON | 12.057 RON | 23.289 RON | 30.530 RON | 17.311 RON | 50.180 RON | 17.569 RON | 35.845 RON | 17.097 RON | 13.966 RON | 71.780 RON | 83.550 RON | 86.327 RON | 39.290 RON | 51.358 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 7.637 RON | -3.173 RON | 2.305 RON | 339 RON | 2.506 RON | 6.504 RON | 9.800 RON | 19.169 RON | 8.168 RON | 25.212 RON | 5.473 RON | 1.293 RON | -8.218 RON | 3.709 RON | 64.515 RON | 53.181 RON | 15.001 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.560 RON | 15.232 RON | 21.721 RON | 11.718 RON | 20.783 RON | 24.026 RON | 7.511 RON | 31.011 RON | 9.401 RON | 10.633 RON | 11.624 RON | 12.673 RON | 79.998 RON | 79.841 RON | 21.812 RON | 42.109 RON | 76.357 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|