Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9759951
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
201.078 RON
Profit net
1.339 RON
Capitaluri proprii
-39.043 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 166.696 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 164.528 RON | 171.088 RON | 146.900 RON | 123.151 RON | 110.695 RON | 104.817 RON | 126.050 RON | 130.352 RON | 182.646 RON | 194.369 RON | 126.291 RON | 129.246 RON | 125.711 RON | 134.001 RON | 173.573 RON | 185.997 RON | 201.078 RON |
| Profit net | -11.750 RON | -9.309 RON | -333 RON | -1.937 RON | -4.994 RON | -7.653 RON | -643 RON | 4.018 RON | -1.668 RON | 3.676 RON |
Comparație cu 1506 firme din județul Vrancea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 44% dintre firmele comparabile
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 35% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 6.116 RON |
| -443 RON |
| -2.627 RON |
| -3.688 RON |
| 371 RON |
| -1.598 RON |
| 1.339 RON |
| Total active | 27.099 RON | 19.454 RON | 16.774 RON | 12.932 RON | 6.733 RON | 1.236 RON | 708 RON | 4.801 RON | 4.033 RON | 4.381 RON | 10.294 RON | 8.370 RON | 5.853 RON | 4.429 RON | 5.261 RON | 5.615 RON | 5.810 RON |
|---|
| Active imobilizate | 26.526 RON | 18.447 RON | 3.024 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 573 RON | 1.007 RON | 13.750 RON | 12.932 RON | 6.733 RON | 1.236 RON | 708 RON | 4.801 RON | 4.033 RON | 4.381 RON | 10.294 RON | 8.370 RON | 5.853 RON | 4.429 RON | 5.261 RON | 5.615 RON | 5.810 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.651 RON | -24.960 RON | -25.293 RON | -27.230 RON | -32.224 RON | -39.878 RON | -40.521 RON | -36.502 RON | -42.188 RON | -38.512 RON | -32.396 RON | -32.839 RON | -35.466 RON | -39.154 RON | -38.784 RON | -40.382 RON | -39.043 RON |
|---|
| Datorii totale | 42.750 RON | 44.414 RON | 42.067 RON | 40.162 RON | 38.957 RON | 41.114 RON | 41.229 RON | 41.303 RON | 46.221 RON | 42.893 RON | 42.690 RON | 41.209 RON | 41.319 RON | 43.583 RON | 44.045 RON | 45.997 RON | 44.853 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|