Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/9997660
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-08-24.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
250.285 RON
Profit net
76.894 RON
Capitaluri proprii
102.428 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 182.117 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 478.326 RON | 399.548 RON | 331.648 RON | 307.986 RON | 298.276 RON | 319.287 RON | 309.072 RON | 311.168 RON | 308.609 RON | 294.015 RON | 235.613 RON | 194.126 RON | 198.627 RON | 224.709 RON | 235.186 RON | 250.285 RON |
| Profit net | 206.640 RON | 163.228 RON | 70.997 RON | 93.092 RON | 71.138 RON | 93.493 RON | 134.614 RON | 119.173 RON | 145.900 RON | 138.342 RON | 88.616 RON | 51.065 RON | 55.622 RON | 88.189 RON |
Comparație cu 7708 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 68), pentru anul 2025.
Peste 57% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 70.619 RON |
| 76.894 RON |
| Total active | 295.193 RON | 255.107 RON | 150.258 RON | 175.086 RON | 139.469 RON | 178.323 RON | 205.914 RON | 196.552 RON | 251.638 RON | 244.439 RON | 180.979 RON | 160.144 RON | 152.134 RON | 198.565 RON | 189.688 RON | 195.115 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | 8.700 RON | 6.900 RON | 5.100 RON | 3.300 RON | 1.500 RON | — | 30.422 RON | 23.534 RON | 16.646 RON |
|---|
| Active circulante | 295.193 RON | 255.107 RON | 150.258 RON | 175.086 RON | 139.469 RON | 178.323 RON | 205.914 RON | 187.852 RON | 244.738 RON | 239.339 RON | 177.679 RON | 158.644 RON | 152.134 RON | 168.143 RON | 166.154 RON | 178.469 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 232.174 RON | 188.762 RON | 96.531 RON | 118.626 RON | 96.672 RON | 119.027 RON | 160.148 RON | 144.707 RON | 171.434 RON | 163.876 RON | 114.150 RON | 76.599 RON | 81.156 RON | 113.723 RON | 96.153 RON | 102.428 RON |
|---|
| Datorii totale | 50.393 RON | 56.055 RON | 49.074 RON | 52.410 RON | 44.516 RON | 60.732 RON | 47.318 RON | 52.383 RON | 73.705 RON | 73.583 RON | 61.793 RON | 78.157 RON | 66.207 RON | 76.885 RON | 76.107 RON | 76.020 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
|---|