Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 17 nov. 2016 și 11 apr. 2022.
Se afișează cele mai recente 25 din 38 atribuiri.
Planuri pt receptie finala + energetic constructie
Plan de amplasament cu individualizare a suprafețelor si delimitare a imobilelor
AVIZARE RECEPTII TOPOGRAFICE
URMARIRE IN TIMP A TRASARILOR CONSTRUCTIEI , BORNE SI REPERE DE NIVEL
Receptii topografice 900 lei / km
SERVICII DE CADASTRU (Receptia planului topografic vizat OCPI)
ACTUALIZARE CADASTRU - INSCRIERE CONSTRUCTIE IN CARTEA FUNCIARA
SERVICII DE CADASTRU (Receptia planului topografic vizat OCPI )
RIDICARI TOPOGRAFICE
CADSTRU SI INTABULARE STRAZI
RIDICARI TOPOGRAFICE
RECEPTII TOPOGRAFICE
PLAN DE SITUATIE- RECEPTIE PLAN TOPOGRAFIC -AVIZ TEHNIC OCPI
PLAN DE SITUATIE- RECEPTIE PLAN TOPOGRAFIC -AVIZ TEHNIC OCPI-
Cadastru si intabulare - terenuri extravilane
ACTUALIZARE CADASTRU - SUPRAFETE MARI
CADASTRU SI INTABULARE
PLAN DE SITUATIE
ACHIZITII-PLANURI DE SITUATIE - RECEPTII TOPOGRAFICE - AVIZE TEHNICE
CADASTRU SI INTABULARE
PLANURI DE SITUATIE - RECEPTII TOPOGRAFICE - AVIZE TEHNICE
PLANURI DE SITUATIE - RECEPTII TOPOGRAFICE - AVIZE TEHNICE
ACHIZITIE CADASTRU SI INTABULARE PASUNI / TERENURI AGRICOLE PENTRU SUPRAFATA DE 5158 MP.
ACHIZITIE PLAN DE SITUATIE
Achizitie cadastru si intabulare strazi / drumuri localitatea Adamclisi si localitatea Zorile
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33362015
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: BECHERU VICTOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
299.873 RON
Profit net
-750 RON
Capitaluri proprii
66.170 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 341.910 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 179.875 RON | 155.882 RON | 176.262 RON | 216.785 RON | 294.982 RON | 298.689 RON | 284.270 RON | 288.575 RON | 299.873 RON | — | — | — |
| Profit net | 159.745 RON | 107.721 RON | 143.232 RON | 171.186 RON | 215.036 RON | 214.303 RON | 227.798 RON | 250.309 RON | 206.370 RON | -5.012 RON | -450 RON | -750 RON |
| Total active | 163.426 RON | 200.357 RON | 157.107 RON | 325.604 RON | 378.694 RON | 387.084 RON | 485.046 RON | 278.047 RON |
Comparație cu 737 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2022.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 53% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 260.565 RON |
| 130.728 RON |
| 130.728 RON |
| 108.984 RON |
| Active imobilizate | 299 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 163.127 RON | 200.357 RON | 157.107 RON | 325.604 RON | 378.694 RON | 387.084 RON | 485.046 RON | 278.047 RON | 260.565 RON | 130.728 RON | 130.728 RON | 108.984 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 159.945 RON | 198.916 RON | 143.472 RON | 314.658 RON | 364.695 RON | 367.420 RON | 464.410 RON | 257.829 RON | 208.541 RON | 67.370 RON | 66.920 RON | 66.170 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.481 RON | 1.441 RON | 13.635 RON | 10.946 RON | 13.999 RON | 19.664 RON | 20.636 RON | 20.218 RON | 52.024 RON | 63.358 RON | 63.808 RON | 42.814 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | — | — |
|---|