Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7499588
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: CRISTEA GHEORGHITA
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA GHEORGHITA
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA GHEORGHITA
Prin: CRISTEA IONUȚ
Prin: CRISTEA IONUȚ
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
188.319 RON
Profit net
-5.122 RON
Capitaluri proprii
7.118 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 182.226 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 139.978 RON | 102.198 RON | 101.342 RON | 103.986 RON | 75.657 RON | 101.762 RON | 85.433 RON | 108.622 RON | 115.843 RON | 125.396 RON | 151.384 RON | 176.205 RON | 186.011 RON | 182.876 RON | 188.319 RON |
| Profit net | 690 RON | -315 RON | -12 RON | 942 RON | -549 RON | 2.054 RON | -1.626 RON | 1.582 RON | 274 RON | -1.184 RON | 3.235 RON | 3.037 RON | 3.090 RON | 3.013 RON | -5.122 RON |
Comparație cu 13652 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2023.
Peste 47% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 39% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active | 18.205 RON | 20.898 RON | 20.798 RON | 25.749 RON | 29.514 RON | 22.845 RON | 17.504 RON | 18.143 RON | 18.388 RON | 14.974 RON | 21.483 RON | 34.124 RON | 37.286 RON | 40.372 RON | 35.473 RON |
|---|
| Active imobilizate | 597 RON | 420 RON | — | — | — | — | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 17.608 RON | 20.478 RON | 20.798 RON | 25.749 RON | 29.514 RON | 22.845 RON | 17.504 RON | 18.143 RON | 18.388 RON | 14.974 RON | 21.483 RON | 34.124 RON | 37.286 RON | 40.372 RON | 35.473 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -1.025 RON | -1.340 RON | -1.352 RON | -410 RON | -959 RON | 1.094 RON | -532 RON | 1.050 RON | 1.279 RON | -134 RON | 3.101 RON | 6.138 RON | 9.227 RON | 12.241 RON | 7.118 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.230 RON | 22.238 RON | 22.150 RON | 26.159 RON | 30.473 RON | 21.751 RON | 18.036 RON | 17.093 RON | 17.109 RON | 15.108 RON | 18.382 RON | 27.986 RON | 28.059 RON | 28.131 RON | 28.355 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|