Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/41255672
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-07-27.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FLOREA POMPILIUS
Prin: FLOREA POMPILIUS
Prin: FLOREA POMPILIUS
Prin: FLOREA POMPILIUS
Prin: FLOREA POMPILIUS
Prin: FLOREA POMPILIUS
Prin: FLOREA POMPILIUS
Prin: FLOREA POMPILIUS
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
297.192 RON
Profit net
70.941 RON
Capitaluri proprii
210.005 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 322.005 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 108.927 RON | 298.761 RON | 142.914 RON | 170.415 RON | 270.262 RON | 290.314 RON | 297.192 RON |
| Profit net | 69.648 RON | 64.546 RON | -183.383 RON | 45.640 RON | -54.774 RON | 105.129 RON | 70.941 RON |
| Total active | 77.170 RON | 242.106 RON | 102.280 RON | 102.168 RON | 70.264 RON | 181.908 RON | 273.325 RON |
| Active circulante | 77.170 RON | 242.106 RON | 102.280 RON | 102.168 RON | 70.264 RON | 181.908 RON | 273.325 RON |
| Capitaluri proprii | 69.648 RON | 134.194 RON | -49.189 RON |
Comparație cu 418 firme din județul Sibiu care au același domeniu de activitate (CAEN 96), pentru anul 2025.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 88.554 RON |
| 33.735 RON |
| 139.064 RON |
| 210.005 RON |
| Datorii totale | 7.522 RON | 107.912 RON | 151.469 RON | 13.614 RON | 36.529 RON | 42.844 RON | 63.320 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|