Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/7478151
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: DINESCU VALERIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
117.880 RON
Profit net
-17.123 RON
Capitaluri proprii
10.334 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 137.198 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 217.257 RON | 184.716 RON | 157.679 RON | 155.905 RON | 144.030 RON | 120.832 RON | 114.131 RON | 126.597 RON | 127.259 RON | 162.049 RON | 226.163 RON | 202.384 RON | 154.819 RON | 156.621 RON | 135.905 RON | 125.117 RON | 117.880 RON |
| Profit net | 17.531 RON | 4.708 RON | 3.640 RON | 1.313 RON | 854 RON | -11.041 RON | -2.508 RON | -4.883 RON | 6.900 RON | 12.306 RON | 29.557 RON |
Comparație cu 1093 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 29% dintre firmele comparabile
Peste 21% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 16% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 7.950 RON |
| -9.821 RON |
| -13.326 RON |
| -20.632 RON |
| 3.231 RON |
| -17.123 RON |
| Total active | 56.571 RON | 38.550 RON | 39.097 RON | 33.171 RON | 34.302 RON | 24.737 RON | 22.812 RON | 16.065 RON | 21.299 RON | 33.745 RON | 66.091 RON | 76.027 RON | 62.874 RON | 52.014 RON | 31.301 RON | 34.205 RON | 17.313 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.498 RON | 1.167 RON | 298 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 55.073 RON | 37.383 RON | 38.799 RON | 33.171 RON | 34.302 RON | 24.737 RON | 22.812 RON | 16.065 RON | 21.299 RON | 33.745 RON | 66.091 RON | 76.027 RON | 62.874 RON | 52.014 RON | 31.301 RON | 34.205 RON | 17.313 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 36.740 RON | 23.917 RON | 27.557 RON | 28.870 RON | 29.724 RON | 18.683 RON | 16.175 RON | 11.292 RON | 18.192 RON | 30.498 RON | 60.055 RON | 68.005 RON | 58.182 RON | 44.857 RON | 24.226 RON | 27.457 RON | 10.334 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.831 RON | 14.633 RON | 11.540 RON | 4.301 RON | 4.578 RON | 6.054 RON | 6.637 RON | 4.773 RON | 3.107 RON | 3.247 RON | 6.036 RON | 8.022 RON | 4.692 RON | 7.157 RON | 7.075 RON | 6.748 RON | 6.979 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 |
|---|