Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/10134778
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-27.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SAVA AURELIA
Prin: SAVA AURELIA
Prin: SAVA AURELIA
Prin: SAVA AURELIA
Prin: SAVA AURELIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
799.694 RON
Profit net
70.721 RON
Capitaluri proprii
70.961 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 686.318 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 258.571 RON | 263.373 RON | 215.419 RON | 229.799 RON | 221.577 RON | 283.535 RON | 343.714 RON | 336.049 RON | 366.964 RON | 365.691 RON | 399.579 RON | 357.924 RON | 395.263 RON | 561.954 RON | 675.536 RON | 718.751 RON | 799.694 RON |
| Profit net | -15.239 RON | -7.409 RON | -13.463 RON | 1.311 RON | 2.788 RON | 24.892 RON | 9.464 RON | 7.425 RON | -8.622 RON | 9.612 RON | 29.247 RON |
Comparație cu 654 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 56), pentru anul 2025.
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 8.061 RON |
| 13.349 RON |
| 43.104 RON |
| 74.131 RON |
| 16.406 RON |
| 70.721 RON |
| Total active | 69.590 RON | 67.805 RON | 51.040 RON | 36.920 RON | 35.804 RON | 36.199 RON | 32.179 RON | 44.808 RON | 39.261 RON | 33.534 RON | 51.932 RON | 46.296 RON | 70.651 RON | 98.731 RON | 118.661 RON | 85.653 RON | 152.610 RON |
|---|
| Active imobilizate | 39.116 RON | 32.588 RON | 19.553 RON | 6.518 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 30.474 RON | 35.217 RON | 31.487 RON | 30.402 RON | 35.804 RON | 36.199 RON | 32.179 RON | 44.808 RON | 39.261 RON | 33.534 RON | 51.932 RON | 46.296 RON | 70.651 RON | 98.731 RON | 118.661 RON | 85.653 RON | 152.610 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -55.212 RON | -62.621 RON | -76.085 RON | -74.774 RON | -71.987 RON | -47.094 RON | -37.630 RON | -30.205 RON | -38.828 RON | -29.216 RON | 31 RON | -11.699 RON | 1.626 RON | 40.344 RON | 74.371 RON | 16.646 RON | 70.961 RON |
|---|
| Datorii totale | 124.802 RON | 130.426 RON | 127.125 RON | 111.694 RON | 107.791 RON | 83.293 RON | 69.809 RON | 75.013 RON | 78.089 RON | 62.750 RON | 51.901 RON | 57.995 RON | 69.025 RON | 58.387 RON | 44.290 RON | 69.007 RON | 81.649 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 5 | 5 | 4 | 3 | 3 | 4 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 |
|---|