Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/11619461
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
1.261.937 RON
Profit net
698.997 RON
Capitaluri proprii
220.827 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 342.488 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.850 RON | 3.000 RON | 1.000 RON | 9.770 RON | 1.043.253 RON | 5.226 RON | 1.000 RON | 35.215 RON | 25.389 RON | 26.000 RON | 106.533 RON | 48.000 RON | 171.787 RON | 42.191 RON | 75.212 RON | 42.527 RON | 1.261.937 RON |
| Profit net | -108.922 RON | -34.495 RON | -5.885 RON | -3.388 RON | 750.397 RON | -193.124 RON | -74.094 RON | -59.688 RON | -71.592 RON | -82.949 RON |
Comparație cu 94 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 35), pentru anul 2025.
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -32.150 RON |
| -53.004 RON |
| 1.413 RON |
| -79.033 RON |
| -128.098 RON |
| -131.977 RON |
| 698.997 RON |
| Total active | 66.188 RON | 29.664 RON | 26.986 RON | 30.241 RON | 904.637 RON | 292.118 RON | 208.451 RON | 153.910 RON | 55.203 RON | 72.061 RON | 52.288 RON | 53.965 RON | 189.406 RON | 177.477 RON | 190.487 RON | 173.215 RON | 255.405 RON |
|---|
| Active imobilizate | 13.145 RON | — | 0 RON | — | — | 2.540 RON | 363 RON | 0 RON | — | — | — | — | 68.250 RON | 62.526 RON | 55.978 RON | 50.472 RON | 44.966 RON |
|---|
| Active circulante | 53.043 RON | 29.664 RON | 26.986 RON | 30.241 RON | 904.637 RON | 289.578 RON | 208.088 RON | 153.910 RON | 55.203 RON | 72.061 RON | 52.288 RON | 53.965 RON | 121.156 RON | 114.951 RON | 134.509 RON | 122.743 RON | 210.439 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 62.079 RON | 27.583 RON | 21.699 RON | 18.311 RON | 768.708 RON | 265.584 RON | 191.491 RON | 131.802 RON | 24.520 RON | -58.429 RON | -90.579 RON | -143.583 RON | -139.061 RON | -218.095 RON | -346.193 RON | -478.170 RON | 220.827 RON |
|---|
| Datorii totale | 4.109 RON | 2.081 RON | 5.287 RON | 11.930 RON | 135.929 RON | 26.534 RON | 16.960 RON | 22.108 RON | 36.838 RON | 130.490 RON | 142.867 RON | 197.548 RON | 328.467 RON | 395.572 RON | 536.680 RON | 651.385 RON | 34.578 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | — | — | — | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — |
|---|