Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/13737609
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
0 RON
Profit net
-6.566 RON
Capitaluri proprii
-242.637 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 0 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON |
| Profit net | -180.960 RON | -184.323 RON | -4.846 RON | -8.550 RON | -4.069 RON | -940 RON | -3.449 RON | -2.046 RON | -8.165 RON | -1.602 RON | -6.698 RON |
Comparație cu 94 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 35), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 28% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -4.975 RON |
| -4.153 RON |
| -199 RON |
| -1.671 RON |
| -387 RON |
| -6.566 RON |
| Total active | 399.733 RON | 41.911 RON | 39.223 RON | 36.988 RON | 35.000 RON | 33.923 RON | 32.713 RON | 31.543 RON | 29.640 RON | 28.260 RON | 27.655 RON | 27.438 RON | 27.441 RON | 27.205 RON | 26.970 RON | 26.557 RON | 26.559 RON |
|---|
| Active circulante | 399.733 RON | 41.911 RON | 39.223 RON | 36.988 RON | 35.000 RON | 33.923 RON | 32.713 RON | 31.543 RON | 29.640 RON | 28.260 RON | 27.655 RON | 27.438 RON | 27.441 RON | 27.205 RON | 26.970 RON | 26.557 RON | 26.559 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.690.735 RON | -184.323 RON | -189.169 RON | -197.719 RON | -201.788 RON | -202.727 RON | -206.176 RON | -208.223 RON | -216.388 RON | -217.989 RON | -224.687 RON | -229.661 RON | -233.814 RON | -234.013 RON | -235.684 RON | -236.071 RON | -242.637 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.090.468 RON | 226.234 RON | 228.392 RON | 234.707 RON | 236.788 RON | 236.650 RON | 238.889 RON | 239.766 RON | 246.028 RON | 246.249 RON | 252.342 RON | 257.099 RON | 261.255 RON | 261.218 RON | 262.654 RON | 262.628 RON | 269.196 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|