Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 25 sept. 2017 și 19 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 69 atribuiri.
Servicii de mentenanta pentru Echipamente de Control Acces.
Servicii de mentenanta pentru Echipamente de Control Acces
Bolt electromagnetic pentru sisteme de control acces
Servicii de mentenanta pentru Echipamente de Control Acces.
Sistem de control acces
Sistem de control acces
Sistem de control acces
Buton iesire pentru sisteme de control acces
Sursa de alimentare pentru sisteme de control acces
Cartela de proximitate pentru sisteme de control acces
Servicii de mentenanta pentru sistemul de control acces.
Sistem de control acces,
Sistem de control acces,
Sistem de control acces,
Sistem de control acces,
Cartela de proximitate pentru sisteme de control acces
Servicii de mentenanta echipamente de control acces.
Conectare trunchiuri de acces in centrala telefonica la sediul CN APDF SA Giurgiu
Refacere retea structurata voce
Servicii de mentenanta pentru sistemul de control acces.
Servicii de mentenanta echipamente de control acces.
Servicii de mentenanta echipamente de control acces.
Servicii de mentenanta echipamente de control acces.
Servicii de mentenanta echipamente de control acces.
Servicii de mentenanta echipamente de control acces.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/1287683
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: JIANU TUDOR
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
48.414 RON
Profit net
15.291 RON
Capitaluri proprii
61.486 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 50.767 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 51.858 RON | 15.578 RON | 13.902 RON | 11.859 RON | 14.584 RON | 4.614 RON | 5.367 RON | 25.677 RON | 26.979 RON | 42.385 RON | 52.448 RON | 45.047 RON | 53.983 RON | 34.637 RON | 42.869 RON | 46.901 RON | 48.414 RON |
| Profit net | 20.924 RON | -180 RON | 108 RON | 879 RON | 11.334 RON | 4.202 RON | -15.045 RON | 17.921 RON | 15.192 RON | 31.972 RON | 30.559 RON | 21.083 RON |
Comparație cu 311 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 43% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 30.644 RON |
| 20.993 RON |
| 22.411 RON |
| 24.519 RON |
| 15.291 RON |
| Total active | 42.099 RON | 37.310 RON | 36.292 RON | 39.539 RON | 49.729 RON | 52.332 RON | 37.373 RON | 29.065 RON | 44.353 RON | 77.299 RON | 108.825 RON | 132.353 RON | 163.876 RON | 127.195 RON | 150.289 RON | 66.469 RON | 70.915 RON |
|---|
| Active circulante | 42.099 RON | 37.310 RON | 36.292 RON | 39.539 RON | 49.729 RON | 52.332 RON | 37.373 RON | 29.065 RON | 44.353 RON | 77.299 RON | 108.825 RON | 132.353 RON | 163.876 RON | 127.195 RON | 150.289 RON | 66.469 RON | 70.915 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.603 RON | 9.423 RON | 9.531 RON | 10.410 RON | 21.744 RON | 25.947 RON | 10.901 RON | 28.822 RON | 44.014 RON | 75.986 RON | 106.545 RON | 127.628 RON | 158.272 RON | 119.265 RON | 141.677 RON | 46.196 RON | 61.486 RON |
|---|
| Datorii totale | 32.496 RON | 27.887 RON | 26.761 RON | 29.129 RON | 27.985 RON | 26.385 RON | 26.472 RON | 243 RON | 339 RON | 1.313 RON | 2.280 RON | 4.725 RON | 5.604 RON | 8.212 RON | 8.612 RON | 20.273 RON | 9.519 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | — | 0 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|