Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 27 feb. 2023 și 8 aug. 2024.
Modul depozitare parasute, Modul suport/depozitare casti de protectie si Rama usa avion
Pachet sigurante
Trusa 120 conectori electrici cu termocontractibil si tuburi-ref nr 83416
PANZA CIRCULARA D400-X3.5X30mm Z60 REF.81678 EL
Panouri led cu rama 36S/840 PSU W30L 120 NOC REF.82681 EL
Ventilator Baie D100 REF.82747 EL
Trusa de scule electrician - ref nr 82690
Tub LED 14W/ 2100lm / 4000k / 120cm, cu alimentare la ambele capete REF,81488 EL
Siguranta diferentiala trifazata 16A
Tablouri de distributie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34059673
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
164.670 RON
Profit net
-30.852 RON
Capitaluri proprii
-43.179 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 75.118 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 1.500 RON | 145.630 RON | 78.448 RON | 2.250 RON | 69.730 RON | 0 RON | 0 RON | 14.480 RON | 73.784 RON | 50.400 RON | 164.670 RON |
| Profit net | -10.492 RON | 7.998 RON | -18.094 RON | -5.525 RON | 29.845 RON | -4.762 RON | -12.730 RON | 12.608 RON | 739 RON | -12.214 RON | -30.852 RON |
| Total active | 1.675 RON | 39.545 RON | 12.285 RON | 4.250 RON | 15.935 RON | 4.631 RON | 2.813 RON | 654 RON | 63.509 RON | 267.610 RON |
Comparație cu 311 firme din județul Giurgiu care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 38% dintre firmele comparabile
Peste 11% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 339.741 RON |
| Active imobilizate | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 43.133 RON | 189.809 RON | 178.391 RON |
|---|
| Active circulante | 1.675 RON | 39.545 RON | 12.285 RON | 4.250 RON | 15.935 RON | 4.631 RON | 2.813 RON | 654 RON | 20.376 RON | 77.801 RON | 161.350 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -10.292 RON | -2.294 RON | -20.388 RON | -25.913 RON | 3.932 RON | -830 RON | -13.460 RON | -852 RON | -113 RON | -12.327 RON | -43.179 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.967 RON | 41.839 RON | 32.756 RON | 30.163 RON | 12.003 RON | 5.461 RON | 16.273 RON | 1.506 RON | 63.706 RON | 280.406 RON | 385.871 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
|---|