Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactează-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/13479690
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: IONICĂ MIHAELA
Prin: IONICĂ MIHAELA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
24.456 RON
Profit net
35.886 RON
Capitaluri proprii
20.639 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 32.344 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 3618 firme din județul Prahova care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 16% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 3% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 24.140 RON | 3.842 RON | 93 RON | 9.872 RON | 4.398 RON | 8.741 RON | 35.443 RON | 88.404 RON | 18.545 RON | 18.409 RON | 13.618 RON | 12.740 RON | 16.631 RON | 32.728 RON | 36.448 RON | 29.131 RON | 24.456 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -26.873 RON | -12.723 RON | -1.683 RON | -11.547 RON | 22.648 RON | -16.235 RON | -13.488 RON | -19.298 RON | -6.325 RON | -2.657 RON | -20.499 RON | -13.458 RON | -18.230 RON | -23.055 RON | -35.970 RON | -15.447 RON | 35.886 RON |
| Total active | 25.056 RON | 11.141 RON | 9.510 RON | 118.406 RON | 48.937 RON | 91.231 RON | 100.983 RON | 58.926 RON | 65.784 RON | 84.975 RON | 72.919 RON | 82.224 RON | 95.703 RON | 90.561 RON | 73.066 RON | 80.392 RON | 70.410 RON |
| Active imobilizate | 10.377 RON | — | — | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 14.679 RON | 11.141 RON | 9.510 RON | 118.406 RON | 48.937 RON | 91.231 RON | 100.983 RON | 58.926 RON | 65.784 RON | 84.975 RON | 72.919 RON | 82.224 RON | 95.703 RON | 90.561 RON | 73.066 RON | 80.392 RON | 70.410 RON |
| Capitaluri proprii | -50.935 RON | -63.658 RON | -65.341 RON | -76.888 RON | -54.240 RON | -70.475 RON | -83.963 RON | -103.261 RON | -109.586 RON | -112.243 RON | -132.741 RON | -50.966 RON | -69.196 RON | -92.252 RON | -128.222 RON | -107.699 RON | 20.639 RON |
| Datorii totale | 75.991 RON | 74.799 RON | 74.851 RON | 195.294 RON | 103.177 RON | 161.706 RON | 184.946 RON | 162.187 RON | 175.370 RON | 197.218 RON | 205.660 RON | 133.190 RON | 164.899 RON | 182.813 RON | 201.288 RON | 188.091 RON | 49.771 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | 0 | 1 | 1 | — | — | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 |