Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 31 oct. 2016 și 15 iun. 2023.
Lucrari de restaurare (Rev.2)
Documentatii reparatii constructii Rosia Montana - nr. 177, 320, 184, 183, 252, 269A, 692A, 185
Documentatie tehnica sit arheologic Piroboridava
Servicii elaborare tema proiectare monument istoric
Servicii de proiectare și asistență tehnică pentru elaborarea documentațiilor tehnico-economice și asistență tehnică pentru ”Restaurare și punere în valoare a monumentului istoric Cetatea Noviodunum”
Servicii de proiectare faza Dali pentru obiectivul de investitii - Parcul arheologic Halmyris-Murighiol.Conservare-restaurare si punere in valoare a cetatii Halmyris, sat Murighiol, jud.Tulcea
Proiect faza DALI - Restaurare și punere în valoare a monumentului istoric „Cetatea Noviodunum”
Servicii de stabilire a designului de amenajare a expozitiei Aurul si Argintul antic- Szeget 2018
Proiect Tehnic pentru conservare, restaurare Donjon Castel Huniade
Proiectare faza DALI, actualizare PT - Zidul romano-bizantin si basilica siriana
Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize
Proiectare amenajare expozitie permanenta Casa Severeanu
Servicii de stabilire a designului de amenajare a expozi?iei Aurul si Argintul antic-itinerare 2017
Servicii de proiectare arhitecturala
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/14235686
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-07.
Cifră de afaceri
798.514 RON
Profit net
174.030 RON
Capitaluri proprii
331.435 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 456.774 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 5427 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 41% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 69.343 RON | 88.178 RON | 104.264 RON | 46.315 RON | 69.894 RON | 225.515 RON | 118.496 RON | 320.553 RON | 306.112 RON | 76.916 RON | 338.143 RON | 269.571 RON | 222.823 RON | 258.111 RON | 372.564 RON | 212.600 RON | 798.514 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -45.942 RON | 2.065 RON | -32.783 RON | -39.568 RON | -13.055 RON | 66.815 RON | -19.763 RON | 164.637 RON | 11.023 RON | -22.151 RON | 59.009 RON | -35.238 RON | 7.981 RON | 99.023 RON | 109.938 RON | 24.031 RON | 174.030 RON |
| Total active | 53.562 RON | 58.081 RON | 27.669 RON | 11.767 RON | 15.459 RON | 73.539 RON | 45.472 RON | 288.785 RON | 229.496 RON | 150.663 RON | 268.245 RON | 174.192 RON | 188.973 RON | 174.216 RON | 384.081 RON | 245.008 RON | 674.007 RON |
| Active imobilizate | 42.058 RON | 28.136 RON | 15.924 RON | 4.199 RON | 2.233 RON | 921 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 15.254 RON | 15.254 RON | 15.254 RON | 32.604 RON |
| Active circulante | 11.504 RON | 29.945 RON | 11.745 RON | 7.568 RON | 13.226 RON | 72.618 RON | 45.472 RON | 288.785 RON | 229.496 RON | 150.663 RON | 268.245 RON | 174.192 RON | 188.973 RON | 158.962 RON | 368.827 RON | 229.754 RON | 641.403 RON |
| Capitaluri proprii | 17.762 RON | 19.826 RON | -13.643 RON | -53.211 RON | -66.266 RON | 549 RON | -19.214 RON | 145.423 RON | 156.446 RON | 114.295 RON | 157.791 RON | 104.658 RON | 94.745 RON | 99.223 RON | 209.161 RON | 157.106 RON | 331.435 RON |
| Datorii totale | 35.800 RON | 38.255 RON | 41.312 RON | 64.978 RON | 81.725 RON | 72.990 RON | 64.686 RON | 143.362 RON | 73.050 RON | 20.544 RON | 46.332 RON | 37.473 RON | 94.228 RON | 74.993 RON | 174.920 RON | 87.902 RON | 342.572 RON |
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 4 |