Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 9 apr. 2024 și 9 apr. 2024.
Autocar pentru transportul de persoane (Rev. 2)
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14315378
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
4.383.477 RON
Profit net
169.105 RON
Capitaluri proprii
169.606 RON
Număr mediu salariați
14
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 4.200.875 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 56.608 RON | 45.213 RON | 45.875 RON | 49.414 RON | 60.844 RON | 1.881 RON | 0 RON | 3.666 RON | 197.281 RON | 674.432 RON | 2.315.723 RON | 2.543.586 RON | 1.370.479 RON | 3.849.854 RON | 4.312.880 RON | 4.166.330 RON | 4.383.477 RON |
| Profit net | 3.185 RON | -30.168 RON | -55.408 RON | -60.155 RON | -51.307 RON | -67 RON | -992 RON | -7.364 RON | 88.022 RON | 289.706 RON |
Comparație cu 529 firme din județul Ialomiţa care au același domeniu de activitate (CAEN 49), pentru anul 2025.
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 85% dintre firmele comparabile
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.364.598 RON |
| 1.028.765 RON |
| -355.297 RON |
| 1.271.106 RON |
| -643.703 RON |
| -599.450 RON |
| 169.105 RON |
| Total active | 91.224 RON | 97.066 RON | 119.100 RON | 128.667 RON | 137.931 RON | 137.038 RON | 132.446 RON | 133.694 RON | 193.865 RON | 343.169 RON | 1.698.895 RON | 2.467.518 RON | 2.025.843 RON | 2.378.737 RON | 1.732.356 RON | 742.596 RON | 605.606 RON |
|---|
| Active imobilizate | 2.000 RON | — | — | — | — | — | — | — | 10.084 RON | 66.649 RON | 325.301 RON | 611.656 RON | 564.229 RON | 814.230 RON | 618.542 RON | 386.567 RON | 325.077 RON |
|---|
| Active circulante | 89.224 RON | 97.066 RON | 119.100 RON | 128.667 RON | 137.931 RON | 137.038 RON | 132.446 RON | 133.694 RON | 183.781 RON | 276.520 RON | 1.373.594 RON | 1.855.862 RON | 1.461.614 RON | 1.564.507 RON | 1.113.814 RON | 356.029 RON | 280.529 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -15.237 RON | -45.405 RON | -100.813 RON | -160.968 RON | -212.276 RON | -212.342 RON | -213.335 RON | -220.699 RON | -132.677 RON | 157.029 RON | 1.521.626 RON | 2.145.411 RON | 761.349 RON | 2.032.455 RON | 1.388.753 RON | 323.305 RON | 169.606 RON |
|---|
| Datorii totale | 106.461 RON | 142.471 RON | 219.913 RON | 289.635 RON | 350.207 RON | 349.380 RON | 345.781 RON | 354.393 RON | 326.542 RON | 186.140 RON | 177.269 RON | 322.107 RON | 1.264.494 RON | 346.282 RON | 343.603 RON | 419.291 RON | 436.000 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 3 | 7 | 10 | 14 | 15 | 14 |
|---|