Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14379797
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
25.605.059 RON
Profit net
90.695 RON
Capitaluri proprii
1.704.344 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 18.139.501 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 4.573.132 RON | 5.687.263 RON | 5.318.823 RON | 2.986.507 RON | 4.356.352 RON | 5.371.922 RON | 6.349.112 RON | 4.002.763 RON | 4.686.385 RON | 10.082.454 RON | 12.369.630 RON | 11.034.332 RON | 9.324.017 RON | 20.897.425 RON | 10.783.546 RON | 13.870.482 RON | 25.605.059 RON |
| Profit net | 83.464 RON | 86.624 RON | 111.694 RON | 41.253 RON | 51.654 RON | 76.160 RON | 39.878 RON | 44.190 RON | 82.990 RON | 188.980 RON | 134.874 RON |
Comparație cu 1445 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 95% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 99% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 62.980 RON |
| 91.470 RON |
| 87.817 RON |
| 326.090 RON |
| 286.078 RON |
| 90.695 RON |
| Total active | 1.176.855 RON | 1.075.512 RON | 1.387.958 RON | 1.501.485 RON | 1.518.153 RON | 2.642.624 RON | 3.051.669 RON | 1.654.937 RON | 1.794.880 RON | 3.368.810 RON | 2.549.750 RON | 2.267.074 RON | 4.559.560 RON | 2.004.411 RON | 3.931.145 RON | 3.460.963 RON | 3.894.518 RON |
|---|
| Active imobilizate | 40.511 RON | 31.509 RON | 22.507 RON | 13.505 RON | 4.502 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 252.914 RON |
|---|
| Active circulante | 1.136.344 RON | 1.044.003 RON | 1.365.451 RON | 1.487.980 RON | 1.513.651 RON | 2.642.624 RON | 3.051.669 RON | 1.654.937 RON | 1.794.880 RON | 3.368.810 RON | 2.549.750 RON | 2.267.074 RON | 4.559.560 RON | 2.004.411 RON | 3.931.145 RON | 3.460.963 RON | 3.641.604 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 797.917 RON | 884.541 RON | 996.235 RON | 1.037.487 RON | 1.089.140 RON | 1.165.301 RON | 1.205.179 RON | 1.249.368 RON | 1.332.359 RON | 1.521.339 RON | 1.656.213 RON | 1.698.193 RON | 1.743.663 RON | 1.801.480 RON | 2.127.570 RON | 2.413.649 RON | 1.704.344 RON |
|---|
| Datorii totale | 378.938 RON | 190.971 RON | 391.723 RON | 463.998 RON | 429.013 RON | 1.477.323 RON | 1.846.490 RON | 405.569 RON | 462.521 RON | 1.858.318 RON | 893.537 RON | 568.881 RON | 2.815.897 RON | 202.931 RON | 1.803.575 RON | 1.047.314 RON | 2.190.174 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 8 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|