Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 apr. 2021 și 1 dec. 2023.
Sala de Clasa- Contanier Modular
TEVI SUDATE
Tuburi din beton armat Tip premo DN 800
Tuburi din beton armat Tip premo DN 800
Contanier Destinat Depozitarii Probelor Sediu
Demolare schelet metalic Sediu
Container destinat depozitarii probelor Sediu
TUB Premo diametru 800 mm
Tuburi din beton armat DN600 pret 1700 lei
Tuburi din beton armat DN600 pret 1700 lei
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/37740164
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (0 persoane verificate).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
2.347.734 RON
Profit net
76.975 RON
Capitaluri proprii
240.728 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 2.661.443 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 206.377 RON | 663.319 RON | 1.120.847 RON | 880.878 RON | 2.022.638 RON | 2.347.734 RON |
| Profit net | -10.959 RON | -4.458 RON | 5.279 RON | -1.208 RON | 174.962 RON | 76.975 RON |
| Total active | 194.139 RON | 105.140 RON | 32.750 RON | 185.520 RON | 461.416 RON | 917.682 RON |
| Active imobilizate | 83 RON | — | — | — | — | 4.400 RON |
| Active circulante | 194.056 RON | 105.140 RON | 32.750 RON | 185.520 RON | 461.416 RON | 913.282 RON |
| Capitaluri proprii |
Comparație cu 1342 firme din județul Constanţa care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2022.
Peste 72% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 46% dintre firmele comparabile
Peste 90% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| -10.759 RON |
| -15.217 RON |
| -9.938 RON |
| -11.146 RON |
| 163.753 RON |
| 240.728 RON |
| Datorii totale | 204.898 RON | 120.357 RON | 42.688 RON | 196.666 RON | 297.663 RON | 676.954 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|