Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Atribuiri publicate între 5 ian. 2017 și 4 mai 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 62 atribuiri.
RA 5128 SERVICII DE REPARARE SI INTRETINERE A PERIFERICELOR INFORMATICE- 8 LUNI
Reincarcare cartus toner HP W1490
RA 165 PIESE COPIATOR - motor si set role
Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice (20-25 echipamente)
Unitate imagine C-EXV47 Magenta Canon IRC1325
RA 1815 Toner rezidual copiator Canon IRC1325
Reincarcare cartus toner HP W1490A, fara chip
RA 4984 Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice mai-decembrie 2025
RA 859 UnitatI imagine C-EXV47 - Canon IRC1325
RA 339 Motor DC, IRC1325, FL0-1544
RA 4984 Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice
RA 2046 Unitate imagine C-EXV47 Canon IRC1325
RA 309 Balama ADF dreapta IRC1325, FL4-2050
RA 5226 Servicii de reparare si intretinere a perifericelor informatice
RA 2709 Piese de schimb pentru copiatoare
RA 5920 Servicii reparare si intretinere a perifericelor informatice
RA 5920 SERVICII REPARARE SI INTRETINERE A PERIFERICELOR INFORMATICE
RA 957 Rola preluare ADF Canon IRC 1325
RA 5283 Multifunctional monochrome A3, Canon iR2630i cu pedestal si toner
RA 5025 Cartus toner rezidual Canon IRC1325
RA 3686 Unitate imagine C-EXV11 originala
RA 2079 - PIESE DE SCHIMB IMPRIMANTE
RA - 55 - Servicii reparare si intretinere a perifericelor informatice
Sistem de calcul, Monitor, Kit Tastatura + Mouse - 2 bucati
RA 977 P 12 ROLE PRELUARE HARTIE
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14893932
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
162.742 RON
Profit net
26.662 RON
Capitaluri proprii
27.862 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 128.265 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 498.919 RON | 517.835 RON | 570.094 RON | 492.833 RON | 429.808 RON | 435.723 RON | 388.254 RON | 338.919 RON | 285.792 RON | 256.694 RON | 263.033 RON | 182.948 RON | 200.371 RON | 308.396 RON | 274.073 RON | 195.051 RON | 162.742 RON |
| Profit net | 20.639 RON | 32.017 RON | 38.270 RON | 42.569 RON | 41.039 RON | 40.710 RON | 23.065 RON | -4.136 RON | -1.597 RON | 371 RON | 1.953 RON | 31.054 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 31.963 RON |
| 45.962 RON |
| 36.631 RON |
| 40.491 RON |
| 26.662 RON |
| Total active | 91.837 RON | 74.548 RON | 89.457 RON | 75.925 RON | 52.840 RON | 85.828 RON | 145.276 RON | 111.779 RON | 88.064 RON | 71.952 RON | 40.777 RON | 50.280 RON | 58.973 RON | 74.279 RON | 70.331 RON | 47.093 RON | 35.584 RON |
|---|
| Active imobilizate | 44.379 RON | 34.536 RON | 14.268 RON | 3.047 RON | 1.401 RON | 1.619 RON | 61.274 RON | 46.562 RON | 32.007 RON | 17.707 RON | 3.542 RON | — | — | — | — | — | 12.605 RON |
|---|
| Active circulante | 47.458 RON | 40.012 RON | 75.189 RON | 72.878 RON | 51.439 RON | 84.209 RON | 84.002 RON | 65.217 RON | 56.057 RON | 54.245 RON | 37.235 RON | 50.280 RON | 58.973 RON | 74.279 RON | 70.331 RON | 47.093 RON | 22.979 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 21.839 RON | 33.217 RON | 39.470 RON | 43.769 RON | 42.239 RON | 41.910 RON | 64.975 RON | -2.935 RON | -4.532 RON | -4.162 RON | -2.209 RON | 28.845 RON | 49.545 RON | 47.163 RON | 51.432 RON | 41.691 RON | 27.862 RON |
|---|
| Datorii totale | 71.531 RON | 43.578 RON | 53.170 RON | 35.117 RON | 13.303 RON | 45.947 RON | 82.844 RON | 115.240 RON | 92.971 RON | 76.236 RON | 43.621 RON | 21.435 RON | 9.428 RON | 27.116 RON | 18.899 RON | 5.402 RON | 7.722 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
|---|