Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34949329
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (3 persoane verificate).
Prin: PODGOREAN NUNU
Prin: PODGOREAN NUNU
Prin: PODGOREAN NUNU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.140.795 RON
Profit net
210.786 RON
Capitaluri proprii
231.500 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.696.251 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | — | 10.677 RON | 11.208 RON | 109.082 RON | 1.676.966 RON | 2.673.636 RON | 1.054.145 RON | 1.124.870 RON | 936.362 RON | 1.140.795 RON |
| Profit net | -268 RON | -443 RON | 2.604 RON | 3.118 RON | 8.115 RON | 108.852 RON | 172.210 RON | 138.397 RON | 355.128 RON | 275.502 RON | 210.786 RON |
| Total active | 482 RON | 39 RON | 2.393 RON | 8.282 RON | 110.064 RON | 341.418 RON | 454.160 RON | 663.560 RON | 501.385 RON | 811.720 RON | 514.318 RON |
Comparație cu 10562 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 46), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 74% dintre firmele comparabile
Peste 51% dintre firmele comparabile
Peste 73% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Active imobilizate | 443 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 39 RON | 39 RON | 2.393 RON | 8.282 RON | 110.064 RON | 341.418 RON | 454.160 RON | 663.560 RON | 501.385 RON | 811.720 RON | 514.318 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 232 RON | -211 RON | 2.393 RON | 5.511 RON | 8.615 RON | 117.467 RON | 172.710 RON | 138.997 RON | 355.728 RON | 276.674 RON | 231.500 RON |
|---|
| Datorii totale | 250 RON | 250 RON | 0 RON | 2.771 RON | 101.449 RON | 223.951 RON | 281.450 RON | 524.563 RON | 145.657 RON | 535.046 RON | 282.818 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|