Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 aug. 2024 și 30 sept. 2025.
Echipament sportiv secție taekwondo WT
ECHIPAMENT SPORTIV SECȚIE TAEKWONDO WT
Echipament sportiv specific lotului de taekwondo
palete antrenament taekwondo
PACHET ARTICOLE SPORTIVE Taekwondo
Echipament sportiv taequondo
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/14980362
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
410.773 RON
Profit net
61.450 RON
Capitaluri proprii
195.989 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 375.683 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 93.312 RON | 197.755 RON | 131.616 RON | 0 RON | 194.570 RON | 153.218 RON | 163.196 RON | 266.919 RON | 195.087 RON | 256.641 RON | 258.586 RON | 150.123 RON | 229.435 RON | 337.635 RON | 301.461 RON | 408.629 RON | 410.773 RON |
| Profit net | 49.200 RON | 2.338 RON | 5.101 RON | 0 RON | 4.791 RON | -6.840 RON | -6.995 RON | 22.752 RON | 8.389 RON | 57.731 RON | 32.318 RON | -5.061 RON |
Comparație cu 4004 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 76% dintre firmele comparabile
Peste 55% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.742 RON |
| 90.119 RON |
| 18.087 RON |
| 35.491 RON |
| 61.450 RON |
| Total active | 135.519 RON | 128.571 RON | 139.641 RON | 200 RON | 95.290 RON | 52.746 RON | 62.513 RON | 76.753 RON | 100.595 RON | 146.472 RON | 211.413 RON | 154.037 RON | 164.515 RON | 138.223 RON | 244.814 RON | 252.672 RON | 276.389 RON |
|---|
| Active imobilizate | 20.101 RON | 15.521 RON | 10.941 RON | — | 1.780 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | 20 RON | 2.093 RON | — | 74.607 RON | 57.842 RON | 30.919 RON |
|---|
| Active circulante | 115.418 RON | 113.050 RON | 128.700 RON | 200 RON | 93.510 RON | 52.746 RON | 62.513 RON | 76.753 RON | 100.595 RON | 146.472 RON | 211.413 RON | 154.017 RON | 162.422 RON | 138.223 RON | 170.207 RON | 194.830 RON | 245.470 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 44.325 RON | 44.613 RON | 49.714 RON | 200 RON | 45.648 RON | 38.807 RON | 31.814 RON | 54.566 RON | 47.829 RON | 105.719 RON | 137.877 RON | 132.816 RON | 137.558 RON | 110.961 RON | 119.048 RON | 134.539 RON | 195.989 RON |
|---|
| Datorii totale | 92.484 RON | 86.542 RON | 89.927 RON | 0 RON | 49.642 RON | 13.939 RON | 30.699 RON | 22.187 RON | 52.766 RON | 40.753 RON | 73.536 RON | 21.221 RON | 26.957 RON | 27.262 RON | 125.766 RON | 118.133 RON | 81.690 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|