Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/16609043
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: KEREKES ÉVA-ANDREA
Prin: KEREKES ÉVA-ANDREA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
353.686 RON
Profit net
56.084 RON
Capitaluri proprii
1.104 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 378.476 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 28.785 RON | 33.757 RON | 47.512 RON | 55.849 RON | 42.554 RON | 93.506 RON | 100.863 RON | 294.443 RON | 197.294 RON | 153.635 RON | 204.136 RON | 200.241 RON | 254.292 RON | 309.380 RON | 306.881 RON | 372.388 RON | 353.686 RON |
| Profit net | -11.884 RON | -3.169 RON | -681 RON | 7.389 RON | -7.561 RON | 12.827 RON | 7.762 RON | 54.096 RON | -70.531 RON | 11.787 RON | -31.911 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 58% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 62% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 5.344 RON |
| 5.062 RON |
| 6.874 RON |
| 4.065 RON |
| -40.006 RON |
| 56.084 RON |
| Total active | 5.368 RON | 17.710 RON | 7.186 RON | 7.176 RON | 6.559 RON | 15.034 RON | 25.122 RON | 61.170 RON | 34.418 RON | 76.329 RON | 42.010 RON | 73.665 RON | 63.273 RON | 54.029 RON | 50.228 RON | 37.649 RON | 115.064 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.353 RON | 19.413 RON | 10.191 RON | 4.423 RON | 319 RON | — | 1.390 RON | 38.391 RON |
|---|
| Active circulante | 5.368 RON | 17.710 RON | 7.186 RON | 7.176 RON | 6.559 RON | 15.034 RON | 25.122 RON | 61.170 RON | 34.418 RON | 73.976 RON | 22.597 RON | 63.474 RON | 58.850 RON | 53.710 RON | 50.228 RON | 36.259 RON | 76.673 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -4.178 RON | -7.347 RON | -8.027 RON | -638 RON | -8.199 RON | 4.629 RON | 12.391 RON | 54.336 RON | -16.195 RON | -4.408 RON | -36.319 RON | -30.975 RON | -25.913 RON | -19.039 RON | -14.973 RON | -54.979 RON | 1.104 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.546 RON | 25.057 RON | 15.213 RON | 7.814 RON | 14.757 RON | 10.406 RON | 12.731 RON | 6.888 RON | 50.666 RON | 31.979 RON | 59.296 RON | 92.425 RON | 81.746 RON | 72.749 RON | 65.201 RON | 92.628 RON | 113.960 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |
|---|