Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28831182
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FERENCZ MARIA
Prin: FERENCZ MARIA
Prin: FERENCZ MARIA
Prin: FERENCZ MARIA
Prin: FERENCZ MARIA
Prin: FERENCZ MARIA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
554.653 RON
Profit net
120.514 RON
Capitaluri proprii
243.906 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 442.145 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.018 RON | 17.352 RON | 2.549 RON | 33.183 RON | 72.114 RON | 125.234 RON | 126.534 RON | 145.388 RON | 145.495 RON | 144.410 RON | 214.708 RON | 353.807 RON | 310.211 RON | 380.917 RON | 554.653 RON |
| Profit net | -9.661 RON | -16.365 RON | -5.983 RON | 2.297 RON | 8.516 RON | 11.190 RON | 15.292 RON | 19.740 RON | 16.290 RON | 13.908 RON | 30.250 RON | 78.543 RON | 12.811 RON | 80.559 RON | 120.514 RON |
Comparație cu 2341 firme din județul Mureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 66% dintre firmele comparabile
Peste 87% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| Total active |
|---|
| 1.975 RON |
| 12.425 RON |
| 9.053 RON |
| 31.710 RON |
| 38.027 RON |
| 35.651 RON |
| 49.693 RON |
| 62.955 RON |
| 81.864 RON |
| 61.224 RON |
| 94.300 RON |
| 179.856 RON |
| 181.901 RON |
| 312.372 RON |
| 359.645 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.307 RON | 1.957 RON | 37.607 RON | 33.449 RON |
|---|
| Active circulante | 1.975 RON | 12.425 RON | 9.053 RON | 31.710 RON | 38.027 RON | 35.651 RON | 49.693 RON | 62.955 RON | 81.864 RON | 61.224 RON | 94.300 RON | 175.549 RON | 179.944 RON | 274.765 RON | 326.196 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -9.461 RON | -25.826 RON | -31.808 RON | -29.511 RON | -20.995 RON | -9.806 RON | 5.486 RON | 25.227 RON | 41.517 RON | 55.425 RON | 85.675 RON | 164.218 RON | 137.029 RON | 196.392 RON | 243.906 RON |
|---|
| Datorii totale | 11.436 RON | 38.251 RON | 40.861 RON | 61.221 RON | 59.022 RON | 45.457 RON | 44.207 RON | 37.728 RON | 40.347 RON | 5.799 RON | 8.625 RON | 15.638 RON | 44.872 RON | 115.980 RON | 115.739 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|