Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/18022354
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-19.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: CRISTEA SORIN-CONSTANTIN
Prin: CRISTEA SORIN-CONSTANTIN
Prin: CRISTEA SORIN-CONSTANTIN
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
81.635 RON
Profit net
6.676 RON
Capitaluri proprii
255.902 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 173.211 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 807 firme din județul Argeş care au același domeniu de activitate (CAEN 45), pentru anul 2025.
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 10% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 51.328 RON | 77.916 RON | 110.360 RON | 98.134 RON | 126.371 RON | 89.949 RON | 122.371 RON | 146.392 RON | 197.558 RON | 200.941 RON | 210.772 RON | 162.548 RON | 173.007 RON | 175.672 RON | 168.354 RON | 96.727 RON | 81.635 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -11.296 RON | -4.929 RON | 3.312 RON | 9.615 RON | 13.371 RON | 5.978 RON | 12.823 RON | 22.608 RON | 32.513 RON | 31.459 RON | 24.198 RON | 16.942 RON | 35.345 RON | 38.554 RON | 17.880 RON | 13.242 RON | 6.676 RON |
| Total active | 9.754 RON | 11.921 RON | 17.197 RON | 24.258 RON | 34.831 RON | 40.237 RON | 41.773 RON | 64.788 RON | 88.996 RON | 111.235 RON | 137.179 RON | 152.823 RON | 189.332 RON | 226.031 RON | 243.400 RON | 252.190 RON | 258.248 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 7.800 RON | 6.825 RON | 5.850 RON | 4.875 RON | 3.900 RON | 2.925 RON |
| Active circulante | 9.754 RON | 11.921 RON | 17.197 RON | 24.258 RON | 34.831 RON | 40.237 RON | 41.773 RON | 64.788 RON | 88.996 RON | 111.235 RON | 137.179 RON | 145.023 RON | 182.507 RON | 220.181 RON | 238.525 RON | 248.290 RON | 255.323 RON |
| Capitaluri proprii | -23.684 RON | -28.613 RON | -25.301 RON | -15.686 RON | -2.315 RON | 3.663 RON | 16.486 RON | 39.095 RON | 71.608 RON | 103.067 RON | 127.265 RON | 144.207 RON | 179.552 RON | 218.106 RON | 235.985 RON | 249.227 RON | 255.902 RON |
| Datorii totale | 33.438 RON | 40.534 RON | 42.498 RON | 39.944 RON | 37.146 RON | 36.574 RON | 25.287 RON | 25.693 RON | 17.388 RON | 8.168 RON | 9.914 RON | 8.616 RON | 9.780 RON | 7.925 RON | 7.415 RON | 2.963 RON | 2.346 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |