Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/18174000
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-19.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: ROMAN VALERUŢA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
400.923 RON
Profit net
-4.957 RON
Capitaluri proprii
-73.568 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 343.128 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1827 firme din județul Maramureş care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 59% dintre firmele comparabile
Peste 26% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 66% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 92.498 RON | 165.930 RON | 143.945 RON | 148.590 RON | 96.482 RON | 112.795 RON | 113.089 RON | 104.834 RON | 134.481 RON | 137.268 RON | 204.205 RON | 217.174 RON | 275.568 RON | 341.803 RON | 287.557 RON | 334.996 RON | 400.923 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -8.217 RON | 4.059 RON | -3.486 RON | 360 RON | -11.921 RON | -1.576 RON | 963 RON | -8.207 RON | -6.763 RON | -10.333 RON | -4.315 RON | -13.174 RON | -6.703 RON | 296 RON | 2.818 RON | -14.346 RON | -4.957 RON |
| Total active | 55.313 RON | 37.231 RON | 36.044 RON | 39.393 RON | 39.438 RON | 34.750 RON | 32.147 RON | 39.232 RON | 30.980 RON | 42.626 RON | 38.484 RON | 31.601 RON | 54.852 RON | 20.567 RON | 104.429 RON | 85.244 RON | 58.838 RON |
| Active imobilizate | 11.485 RON | 7.129 RON | 3.881 RON | 2.801 RON | 1.215 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 4.202 RON | 3.434 RON | 2.383 RON |
| Active circulante | 43.828 RON | 30.102 RON | 32.163 RON | 36.592 RON | 38.223 RON | 34.750 RON | 32.147 RON | 39.232 RON | 30.980 RON | 42.626 RON | 38.484 RON | 31.601 RON | 54.852 RON | 20.567 RON | 100.227 RON | 81.810 RON | 56.455 RON |
| Capitaluri proprii | 3.718 RON | 7.777 RON | 4.291 RON | 4.651 RON | -7.270 RON | -8.846 RON | -7.883 RON | -16.089 RON | -22.853 RON | -33.186 RON | -37.501 RON | -50.676 RON | -57.379 RON | -57.083 RON | -54.265 RON | -68.611 RON | -73.568 RON |
| Datorii totale | 62.595 RON | 29.454 RON | 31.753 RON | 34.742 RON | 46.708 RON | 43.596 RON | 40.030 RON | 55.321 RON | 53.833 RON | 75.812 RON | 75.985 RON | 82.277 RON | 112.231 RON | 77.650 RON | 158.694 RON | 153.855 RON | 132.406 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |