Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/18753010
Firmă radiată din Registrul Comerțului
Această persoană juridică nu mai există. Datele de mai jos sunt păstrate ca arhivă istorică și nu descriu o firmă activă.
Stare în registru: radiată
Sursa: ONRC. Ultima verificare: 2026-09-19.
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-19.
Cifră de afaceri
6.409.810 RON
Profit net
2.765.577 RON
Capitaluri proprii
2.834.817 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 5.002.911 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 877 firme din județul Timiş care au același domeniu de activitate (CAEN 01), pentru anul 2022.
Peste 89% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 97% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| Cifră de afaceri | 454.105 RON | 190.919 RON | 1.025.699 RON | 1.677.794 RON | 2.162.230 RON | 2.930.607 RON | 2.812.267 RON | 3.405.166 RON | 1.928.166 RON | 2.843.200 RON | 2.692.239 RON | 3.612.932 RON | 3.750.892 RON | 6.409.810 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 11.428 RON | 5.287 RON | 277.073 RON | 898.077 RON | 288.852 RON | 572.113 RON | 922.805 RON | 1.091.326 RON | -209.588 RON | 629.298 RON | -41.908 RON | 979.690 RON | 1.226.271 RON | 2.765.577 RON |
| Total active | 175.478 RON | 92.155 RON | 910.110 RON | 1.914.777 RON | 2.302.182 RON | 3.564.546 RON | 3.877.245 RON | 4.515.953 RON | 3.925.023 RON | 5.811.365 RON | 4.954.074 RON | 5.256.708 RON | 6.249.074 RON | 9.028.166 RON |
| Active imobilizate | 22.300 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | 3.736.384 RON | 2.965.660 RON | 2.331.417 RON | 1.616.160 RON | — |
| Active circulante | 153.178 RON | 92.155 RON | 910.110 RON | 1.914.777 RON | 2.302.182 RON | 3.564.546 RON | 3.877.245 RON | 4.515.953 RON | 3.925.023 RON | 2.074.981 RON | 1.988.414 RON | 2.925.291 RON | 4.632.914 RON | 9.028.166 RON |
| Capitaluri proprii | 78.697 RON | 83.983 RON | 361.057 RON | 1.259.133 RON | 1.547.985 RON | 2.120.098 RON | 3.042.902 RON | 4.134.228 RON | 3.924.640 RON | 4.528.805 RON | 4.486.896 RON | 5.192.011 RON | 6.160.958 RON | 2.834.817 RON |
| Datorii totale | 96.781 RON | 8.172 RON | 549.053 RON | 655.644 RON | 754.197 RON | 1.444.448 RON | 845.691 RON | 381.725 RON | 383 RON | 1.282.560 RON | 467.178 RON | 64.697 RON | 88.116 RON | 6.193.349 RON |
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |