Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 19 dec. 2016 și 17 oct. 2018.
Reparatii imprejmuire la Primaria Lunca Ilvei
Lucrari de reparatii si renovare
Reparatii curente la Scoala gimnaziala nr.1 Lunca Ilvei
Imprejmuire la obiectiv Scoala Generala nr.2, pompa de apa si sediu primarie
Modernizare Canton Silvic Gradinita, comuna Lunca Ilvei
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 27 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/19238071
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OARCAS VALERIU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
157.792 RON
Profit net
30.620 RON
Capitaluri proprii
381.891 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 228.460 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 22.500 RON | 45.000 RON | 0 RON | 15.560 RON | 26.216 RON | 66.627 RON | 107.387 RON | 217.710 RON | 218.656 RON | 28.637 RON | 17.500 RON | 108.771 RON | 124.591 RON | 278.957 RON | 249.795 RON | 220.082 RON | 157.792 RON |
| Profit net | -7.631 RON | -12.419 RON | -32.478 RON | 1.073 RON | 12.236 RON | 50.144 RON | 29.151 RON | 145.392 RON | 74.532 RON | 16.327 RON | 12.537 RON | 24.082 RON |
Comparație cu 1490 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 37% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 17.830 RON |
| 38.902 RON |
| 21.878 RON |
| 10.289 RON |
| 30.620 RON |
| Total active | 45.481 RON | 29.909 RON | 14.394 RON | 7.823 RON | 5.874 RON | 51.265 RON | 79.552 RON | 196.475 RON | 238.933 RON | 253.313 RON | 265.504 RON | 262.373 RON | 286.128 RON | 324.118 RON | 345.043 RON | 352.214 RON | 384.341 RON |
|---|
| Active imobilizate | 22.740 RON | 14.676 RON | 6.612 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 15.265 RON | 12.489 RON |
|---|
| Active circulante | 22.741 RON | 15.233 RON | 7.782 RON | 7.823 RON | 5.874 RON | 51.265 RON | 79.552 RON | 196.475 RON | 238.933 RON | 253.313 RON | 265.504 RON | 262.373 RON | 286.128 RON | 324.118 RON | 345.043 RON | 336.949 RON | 371.852 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 31.104 RON | 18.684 RON | -13.794 RON | -12.721 RON | -485 RON | 49.658 RON | 78.809 RON | 192.648 RON | 236.127 RON | 252.454 RON | 264.991 RON | 262.373 RON | 280.202 RON | 319.105 RON | 340.982 RON | 351.272 RON | 381.891 RON |
|---|
| Datorii totale | 14.377 RON | 11.225 RON | 28.188 RON | 20.544 RON | 6.359 RON | 1.607 RON | 743 RON | 3.827 RON | 2.806 RON | 859 RON | 513 RON | 0 RON | 5.926 RON | 5.013 RON | 4.061 RON | 942 RON | 2.450 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 2 | 2 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 |
|---|