Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3863111
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: RETEGAN MAFTEI
Prin: RETEGAN MAFTEI
Prin: RETEGAN MAFTEI
Prin: RETEGAN MAFTEI
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
111.783 RON
Profit net
-171 RON
Capitaluri proprii
-2.451 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 69.209 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 133.484 RON | 132.047 RON | 129.494 RON | 132.472 RON | 120.568 RON | 90.533 RON | 79.333 RON | 72.058 RON | 87.365 RON | 81.305 RON | 77.069 RON | 73.802 RON | 71.907 RON | 96.094 RON | 78.695 RON | 80.779 RON | 111.783 RON |
| Profit net | 69 RON | 496 RON | 733 RON | 877 RON | -12.650 RON | 1.374 RON | 1.217 RON | 2.362 RON | -7.249 RON | -3.552 RON | 656 RON | 2.867 RON |
Comparație cu 1490 firme din județul Bistriţa-Năsăud care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 30% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 4.481 RON |
| 1.129 RON |
| -2.132 RON |
| -2.107 RON |
| -171 RON |
| Total active | 57.618 RON | 72.873 RON | 76.385 RON | 71.902 RON | 44.332 RON | 39.890 RON | 40.695 RON | 30.873 RON | 26.540 RON | 30.362 RON | 34.038 RON | 37.592 RON | 33.542 RON | 34.628 RON | 33.760 RON | 45.389 RON | 46.395 RON |
|---|
| Active imobilizate | 27.179 RON | 20.723 RON | 14.267 RON | 7.811 RON | 2.462 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 30.439 RON | 52.150 RON | 62.118 RON | 64.091 RON | 41.870 RON | 39.890 RON | 40.695 RON | 30.873 RON | 26.540 RON | 30.362 RON | 34.038 RON | 37.592 RON | 33.542 RON | 34.628 RON | 33.760 RON | 45.389 RON | 46.395 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 9.240 RON | 9.736 RON | 10.469 RON | 11.346 RON | -1.304 RON | 70 RON | 1.287 RON | 3.649 RON | -3.600 RON | -7.152 RON | -6.496 RON | -3.629 RON | 830 RON | 1.958 RON | -173 RON | -2.280 RON | -2.451 RON |
|---|
| Datorii totale | 48.378 RON | 63.137 RON | 65.916 RON | 66.105 RON | 45.636 RON | 39.820 RON | 39.408 RON | 27.224 RON | 30.140 RON | 37.514 RON | 40.534 RON | 41.221 RON | 32.712 RON | 32.670 RON | 33.933 RON | 47.669 RON | 48.846 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | 0 | — | — |
|---|