Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/21911586
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-21.
Cifră de afaceri
345.875 RON
Profit net
254.758 RON
Capitaluri proprii
255.107 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 204.007 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 8989 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 62), pentru anul 2025.
Peste 52% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 79% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 197.091 RON | 257.670 RON | 206.784 RON | 203.167 RON | 187.862 RON | 121.733 RON | 76.430 RON | 80.740 RON | 108.465 RON | 135.954 RON | 188.858 RON | 298.776 RON | 192.633 RON | 158.092 RON | 39.323 RON | 289.283 RON | 345.875 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 2.513 RON | -78.019 RON | 64.531 RON | 20.999 RON | 15.288 RON | 11.215 RON | -21.742 RON | -18.576 RON | 2.166 RON | 14.959 RON | 47.148 RON | 125.421 RON | 100.225 RON | 36.459 RON | -30.474 RON | 200.462 RON | 254.758 RON |
| Total active | 23.688 RON | 95.640 RON | 78.401 RON | 67.950 RON | 65.715 RON | 60.558 RON | 131.490 RON | 131.888 RON | 131.106 RON | 223.656 RON | 225.256 RON | 164.534 RON | 262.815 RON | 87.621 RON | 156.741 RON | 237.882 RON | 367.695 RON |
| Active imobilizate | — | 14.416 RON | 11.897 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | 74.348 RON | 56.140 RON | 37.933 RON | 130.173 RON | 161.187 RON | 110.984 RON | 110.984 RON | 417 RON | — | — | — |
| Active circulante | 23.688 RON | 81.224 RON | 66.504 RON | 67.950 RON | 65.715 RON | 60.558 RON | 57.142 RON | 75.748 RON | 93.173 RON | 93.483 RON | 64.069 RON | 53.550 RON | 151.831 RON | 87.204 RON | 156.741 RON | 237.882 RON | 367.695 RON |
| Capitaluri proprii | -38.778 RON | -116.797 RON | -52.266 RON | -31.268 RON | -15.980 RON | -4.764 RON | -24.979 RON | -43.555 RON | -41.944 RON | -26.985 RON | 20.183 RON | 146.277 RON | 167.555 RON | 36.724 RON | 6.251 RON | 200.728 RON | 255.107 RON |
| Datorii totale | 62.466 RON | 212.437 RON | 132.264 RON | 99.218 RON | 81.695 RON | 65.322 RON | 156.469 RON | 175.443 RON | 173.050 RON | 251.025 RON | 205.163 RON | 18.722 RON | 95.893 RON | 50.897 RON | 150.543 RON | 37.203 RON | 113.021 RON |
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |