Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/24068615
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: DIMA LIVIA
Prin: DIMA LIVIA
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.808.234 RON
Profit net
800.011 RON
Capitaluri proprii
800.251 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 1.546.084 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|
Comparație cu 1443 firme din județul Iaşi care au același domeniu de activitate (CAEN 86), pentru anul 2025.
Peste 92% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 91% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 95.600 RON | 303.717 RON | 357.100 RON | 413.284 RON | 504.726 RON | 515.814 RON | 647.367 RON | 863.685 RON | 997.162 RON | 1.018.564 RON | 836.927 RON | 1.089.027 RON | 1.353.668 RON | 1.072.597 RON | 1.071.194 RON | 1.808.234 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 28.461 RON | 262.868 RON | 227.356 RON | 169.426 RON | 211.569 RON | 211.234 RON | 326.697 RON | 522.869 RON | 576.041 RON | 532.533 RON | 427.022 RON | 737.781 RON | 963.370 RON | 770.907 RON | 595.263 RON | 800.011 RON |
| Total active | 47.320 RON | 300.682 RON | 525.189 RON | 713.906 RON | 861.099 RON | 992.633 RON | 1.044.278 RON | 1.078.082 RON | 1.326.428 RON | 1.094.892 RON | 777.416 RON | 852.500 RON | 1.000.686 RON | 1.331.469 RON | 1.553.581 RON | 1.015.157 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | 37 RON | — | 265.101 RON | 204.245 RON | 137.377 RON | 85.828 RON | 28.420 RON | 20.116 RON | 322.480 RON | 300.418 RON |
| Active circulante | 47.320 RON | 300.682 RON | 525.189 RON | 713.906 RON | 861.099 RON | 992.633 RON | 1.044.241 RON | 1.078.082 RON | 1.061.327 RON | 890.647 RON | 640.039 RON | 766.672 RON | 972.266 RON | 1.311.353 RON | 1.231.101 RON | 714.739 RON |
| Capitaluri proprii | 28.422 RON | 291.290 RON | 518.646 RON | 688.072 RON | 844.641 RON | 975.875 RON | 1.012.572 RON | 1.065.441 RON | 1.131.545 RON | 984.078 RON | 691.099 RON | 788.880 RON | 963.610 RON | 1.295.767 RON | 1.366.410 RON | 800.251 RON |
| Datorii totale | 18.898 RON | 9.392 RON | 6.543 RON | 25.834 RON | 16.458 RON | 16.808 RON | 31.706 RON | 12.641 RON | 194.981 RON | 111.097 RON | 86.827 RON | 63.795 RON | 37.076 RON | 35.702 RON | 187.171 RON | 216.704 RON |
| Număr mediu salariați | 7 | 8 | 3 | 6 | 8 | 8 | 9 | 5 | 6 | 5 | 4 | 4 | 4 | 5 | 5 | 6 |