Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri înregistrate
Valoare totală atribuită
Autorități contractante
Atribuiri publicate între 31 aug. 2017 și 26 mar. 2019.
Servicii de dirigentie de santier
Dirigentie de santier
Servicii de supraveghere a santierului
Dirigintie santier Amenajare parcari de domiciliu, strada Sondei, municipiul Vatra Dornei”
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/24337128
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.
Cifră de afaceri
2.000 RON
Profit net
-1.646 RON
Capitaluri proprii
32.001 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 7.890 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 463 firme din județul Suceava care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2023.
Peste 7% dintre firmele comparabile
Peste 18% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 49.985 RON | 36.365 RON | 11.537 RON | 4.000 RON | 52.309 RON | 34.935 RON | 6.800 RON | 61.785 RON | 49.690 RON | 26.176 RON | 12.111 RON | 6.758 RON | 6.000 RON | — | 2.000 RON | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 18.156 RON | 423 RON | -9.193 RON | 14 RON | 43.442 RON | 24.460 RON | 990 RON | 48.526 RON | 35.221 RON | 8.186 RON | -5.831 RON | -4.184 RON | -9.144 RON | -7.444 RON | -2.098 RON | -2.357 RON | -1.646 RON |
| Total active | 41.770 RON | 23.510 RON | 10.248 RON | 9.805 RON | 59.270 RON | 82.617 RON | 79.577 RON | 103.901 RON | 95.956 RON | 75.851 RON | 58.975 RON | 54.893 RON | 45.545 RON | 38.102 RON | 36.108 RON | 33.647 RON | 32.001 RON |
| Active imobilizate | 760 RON | 463 RON | 359 RON | 359 RON | 0 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 41.010 RON | 23.047 RON | 9.889 RON | 9.446 RON | 59.270 RON | 82.617 RON | 79.577 RON | 103.901 RON | 95.956 RON | 75.851 RON | 58.975 RON | 54.893 RON | 45.545 RON | 38.102 RON | 36.108 RON | 33.647 RON | 32.001 RON |
| Capitaluri proprii | 18.297 RON | 18.720 RON | 9.527 RON | 9.541 RON | 52.984 RON | 77.444 RON | 78.435 RON | 101.510 RON | 88.204 RON | 72.891 RON | 58.874 RON | 54.689 RON | 45.545 RON | 38.102 RON | 36.005 RON | 33.647 RON | 32.001 RON |
| Datorii totale | 23.473 RON | 4.790 RON | 721 RON | 264 RON | 6.286 RON | 5.173 RON | 1.142 RON | 2.391 RON | 7.752 RON | 2.960 RON | 101 RON | 204 RON | 0 RON | 0 RON | 103 RON | 0 RON | 0 RON |
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |