Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/24520990
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-09-28.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SPERANZA FRANCESCO
Prin: SPERANZA FRANCESCO
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
53.075 RON
Profit net
-2.997 RON
Capitaluri proprii
487.048 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2023 (regresie liniară pe anii raportați): 48.499 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1620 firme din județul Cluj care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2022.
Peste 25% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 57.283 RON | 414.473 RON | 151.540 RON | 195.576 RON | 136.722 RON | 75.214 RON | 275.498 RON | 437.461 RON | 307.191 RON | 4.559 RON | 4.585 RON | 7.224 RON | 52.597 RON | 53.075 RON | — | — | — |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -6.805 RON | -82.619 RON | -59.449 RON | 81.947 RON | 15.150 RON | 6.851 RON | 109.310 RON | 222.845 RON | 211.925 RON | 2.319 RON | 3.345 RON | 3.903 RON | 46.923 RON | 34.336 RON | -2.135 RON | -1.550 RON | -2.997 RON |
| Total active | 33.582 RON | 263.920 RON | 110.071 RON | 191.069 RON | 239.407 RON | 223.583 RON | 356.766 RON | 481.597 RON | 687.565 RON | 681.842 RON | 651.144 RON | 621.845 RON | 616.165 RON | 637.496 RON | 598.502 RON | 597.223 RON | 587.054 RON |
| Active imobilizate | 12.437 RON | 9.328 RON | 27.394 RON | 14.660 RON | 8.144 RON | 1.629 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Active circulante | 21.145 RON | 254.592 RON | 82.677 RON | 176.409 RON | 231.263 RON | 221.954 RON | 356.766 RON | 481.597 RON | 687.565 RON | 681.842 RON | 651.144 RON | 621.845 RON | 616.165 RON | 637.496 RON | 598.502 RON | 597.223 RON | 587.054 RON |
| Capitaluri proprii | -1.222 RON | -83.840 RON | -143.289 RON | -61.342 RON | -46.192 RON | -39.341 RON | 69.969 RON | 292.814 RON | 504.739 RON | 507.058 RON | 510.403 RON | 514.306 RON | 485.019 RON | 519.355 RON | 491.595 RON | 490.045 RON | 487.048 RON |
| Datorii totale | 34.804 RON | 347.760 RON | 253.360 RON | 252.411 RON | 285.599 RON | 262.924 RON | 286.797 RON | 189.596 RON | 183.297 RON | 174.784 RON | 141.041 RON | 107.539 RON | 131.246 RON | 118.441 RON | 107.057 RON | 107.478 RON | 100.006 RON |
| Număr mediu salariați | — | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |