Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 29 mar. 2017 și 27 apr. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 44 atribuiri.
Abonament de intretinere sisteme de supraveghere video
Reparatii sistem de supraveghere video
servicii de reparare si intretinere echipament de securitate
Reparatii sistem de supraveghere video
reparații sistem chemare asistente si antiefractie
Pachet revizii sisteme de producere a energiei regenerabile
Servicii de intreținere sisteme de transmitere date, automatizare nivel si probleme tehnice
Dezafectare si montare echipamente de curenti slabi
Pachet abonament lunar de intretinere sisteme TVCI, efractie, control acces si chemare asistente
servicii de reparare si intretinere echipament de securitate
Reparatii sistem de supraveghere video
reparatii sistem supraveghere video
Reparatii sistem supraveghere video
Cod si denumire CPV: 50610000-4 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securit
pachet servicii sistem detectie si alarmare incendiu
reparații sistem chemare asistente si antiefractie
Abonament de intretinere sisteme de supraveghere video
Servicii de intreținere sisteme de transmitere date, automatizare nivel si probleme tehnice
Pachet revizii sisteme de producere a energiei regenerabile
Lucrari de montare/refacere instalație priza de pământ
Reparatii sistem de control acces
Pachet abonament lunar de intretinere sisteme TVCI, efractie, control acces si chemare asistente
Servicii de elaborare Analiza de Risc la Securitate Fizica
revizie trimestriala sisteme detectie incendiu
Reparatii sisteme de control acces, apelare asistente, antiefractie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/24869389
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Nu am găsit companii conectate care să poată fi atribuite cu certitudine.
Am exclus o persoană al cărei nume apare la prea multe companii ca să identifice un singur om.
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
964.554 RON
Profit net
430.849 RON
Capitaluri proprii
431.318 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 525.324 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 20.711 RON | 10.753 RON | 85.956 RON | 159.764 RON | 80.677 RON | 125.683 RON | 28.754 RON | 36.139 RON | 43.429 RON | 11.802 RON | 18.662 RON | 28.347 RON | 16.074 RON | 94.047 RON | 538.050 RON | 880.804 RON | 964.554 RON |
| Profit net | -674 RON | 913 RON | 22.387 RON | 45.752 RON | 30.694 RON | 34.987 RON | 9.451 RON | 11.315 RON | 16.104 RON | 1.237 RON | 4.067 RON | 4.924 RON |
Comparație cu 18 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 94% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 100% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 252 RON |
| 40.023 RON |
| 244.166 RON |
| 483.184 RON |
| 430.849 RON |
| Total active | 14.798 RON | 18.260 RON | 63.220 RON | 84.606 RON | 116.105 RON | 169.250 RON | 50.594 RON | 17.103 RON | 35.997 RON | 24.115 RON | 28.302 RON | 6.864 RON | 6.721 RON | 80.233 RON | 337.955 RON | 1.256.279 RON | 1.224.282 RON |
|---|
| Active imobilizate | 385 RON | — | 4.114 RON | 3.134 RON | 606 RON | 0 RON | 4.362 RON | 2.588 RON | 814 RON | 0 RON | 0 RON | — | — | — | 285.230 RON | 235.750 RON | 186.269 RON |
|---|
| Active circulante | 14.413 RON | 18.260 RON | 59.106 RON | 81.472 RON | 115.499 RON | 169.250 RON | 46.232 RON | 14.515 RON | 35.183 RON | 24.115 RON | 28.302 RON | 6.864 RON | 6.721 RON | 80.233 RON | 52.725 RON | 1.020.529 RON | 1.038.013 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -474 RON | 439 RON | 22.826 RON | 68.577 RON | 99.271 RON | 134.258 RON | 44.678 RON | 11.584 RON | 27.616 RON | 22.853 RON | 26.920 RON | 5.844 RON | 6.096 RON | 46.119 RON | 290.285 RON | 493.469 RON | 431.318 RON |
|---|
| Datorii totale | 15.272 RON | 6.685 RON | 35.230 RON | 12.261 RON | 16.834 RON | 34.992 RON | 5.916 RON | 5.519 RON | 8.381 RON | 1.262 RON | 1.382 RON | 1.020 RON | 625 RON | 34.114 RON | 53.992 RON | 768.072 RON | 798.067 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | — | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|