Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 23 iun. 2026 și 23 iun. 2026.
Proiect sistem tehnic de securitate Spitalul mun. Campia Turzii
Proiect sistem tehnic de securitate Dispensar TBC Campia Turzii
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/2823771
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: OPREAN LUCIAN
Prin: OPREAN LUCIAN
Prin: OPREAN LUCIAN
Prin: OPREAN LUCIAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
11.750 RON
Profit net
-2.972 RON
Capitaluri proprii
21.019 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2024 (regresie liniară pe anii raportați): 11.292 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 5.700 RON | 6.200 RON | 14.790 RON | 4.000 RON | 4.500 RON | 4.000 RON | — | 5.000 RON | 13.000 RON | 7.700 RON | 7.000 RON | 11.500 RON | 9.000 RON | 12.900 RON | 11.750 RON | — | — |
| Profit net | 8 RON | 557 RON | 393 RON | 224 RON | 386 RON | 137 RON | -4.138 RON | 323 RON | 498 RON | -403 RON | 34 RON | 12 RON | 148 RON | 20 RON |
Comparație cu 22 firme din județul Alba care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2023.
Peste 14% dintre firmele comparabile
Peste 27% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 783 RON |
| -3.909 RON |
| -2.972 RON |
| Total active | 30.930 RON | 31.864 RON | 31.001 RON | 32.794 RON | 31.334 RON | 31.467 RON | 29.594 RON | 32.641 RON | 39.243 RON | 41.241 RON | 43.682 RON | 47.862 RON | 33.117 RON | 29.569 RON | 36.961 RON | 27.207 RON | 26.859 RON |
|---|
| Active circulante | 30.930 RON | 31.864 RON | 31.001 RON | 32.794 RON | 31.334 RON | 31.467 RON | 29.594 RON | 32.641 RON | 39.243 RON | 41.241 RON | 43.682 RON | 47.862 RON | 33.117 RON | 29.569 RON | 36.961 RON | 27.207 RON | 26.859 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 28.926 RON | 29.482 RON | 29.875 RON | 30.099 RON | 30.484 RON | 30.621 RON | 26.483 RON | 26.806 RON | 27.304 RON | 26.901 RON | 26.935 RON | 26.947 RON | 27.096 RON | 27.116 RON | 27.899 RON | 23.991 RON | 21.019 RON |
|---|
| Datorii totale | 2.004 RON | 2.382 RON | 1.126 RON | 2.695 RON | 850 RON | 846 RON | 3.111 RON | 5.835 RON | 11.939 RON | 14.340 RON | 16.747 RON | 20.915 RON | 6.021 RON | 2.453 RON | 9.062 RON | 3.216 RON | 5.840 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 1 |
|---|