Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/2647411
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: STERIU DUMITRU
Prin: STERIU DUMITRU
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
114.089 RON
Profit net
32.492 RON
Capitaluri proprii
194.679 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 52.666 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 |
|---|
Comparație cu 1008 firme din județul Tulcea care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2025.
Peste 32% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2021 |
|---|
| 2022 |
|---|
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 63.736 RON | 50.235 RON | 45.510 RON | 42.786 RON | 54.140 RON | 62.091 RON | 50.365 RON | 55.338 RON | 51.075 RON | 45.625 RON | 24.826 RON | 37.738 RON | 17.804 RON | 36.456 RON | 38.177 RON | 60.469 RON | 114.089 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 3.910 RON | 6.010 RON | 8.441 RON | -9.645 RON | 13.082 RON | 14.689 RON | 11.228 RON | 12.837 RON | 11.190 RON | 9.587 RON | 5.717 RON | 10.041 RON | 4.843 RON | 10.841 RON | 10.147 RON | 16.320 RON | 32.492 RON |
| Total active | 43.975 RON | 48.902 RON | 58.535 RON | 46.210 RON | 58.689 RON | 73.915 RON | 85.587 RON | 99.066 RON | 109.763 RON | 106.818 RON | 113.241 RON | 122.340 RON | 127.652 RON | 138.040 RON | 147.931 RON | 165.375 RON | 196.648 RON |
| Active circulante | 43.975 RON | 48.902 RON | 58.535 RON | 46.210 RON | 58.689 RON | 73.915 RON | 85.587 RON | 99.066 RON | 109.763 RON | 106.818 RON | 113.241 RON | 122.340 RON | 127.652 RON | 138.040 RON | 147.931 RON | 165.375 RON | 196.648 RON |
| Capitaluri proprii | 27.268 RON | 32.869 RON | 41.310 RON | 31.665 RON | 44.747 RON | 59.435 RON | 70.664 RON | 83.501 RON | 94.691 RON | 104.277 RON | 109.995 RON | 120.035 RON | 124.878 RON | 135.719 RON | 145.867 RON | 162.187 RON | 194.679 RON |
| Datorii totale | 16.707 RON | 16.033 RON | 17.225 RON | 14.545 RON | 13.942 RON | 14.480 RON | 14.923 RON | 15.565 RON | 15.072 RON | 2.541 RON | 3.246 RON | 2.305 RON | 2.774 RON | 2.321 RON | 2.064 RON | 3.188 RON | 1.969 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | 0 | — |