Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 31 aug. 2017 și 4 aug. 2026.
Tamplarie PVC
Reparatii
Rolete Simple
45421000-4 Lucrari de tamplarie (Rev.2)
45421000-4 Lucrari de tamplarie (Rev.2)
45421000-4 Lucrari de tamplarie (Rev.2)
45421000-4 Lucrari de tamplarie (Rev.2)
45421000-4 Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Lucrari de reparatii in jurul tocurilor
Tamplarie PVC
Reparatii tamplarie
Reparatii tamplarie
tamplarie pvc
INLOCUIRE USI GRUP SANITAR SI MANSARDA
MONTARE TAMPLARIE PVC CU GEAM TERMOPAN, GEAM ARMAT, GEAM SIMPLU SI GLAF ALUMINIU
GEAM TERMOIZOLANT
TAMPLARIE PVC
Geam termoizolant armat si float
TAMPLARIE PVC CU GEAM TERMOIZOLANT
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26658337
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
416.027 RON
Profit net
8.362 RON
Capitaluri proprii
184.628 RON
Număr mediu salariați
3
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 441.348 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 108.889 RON | 173.312 RON | 98.480 RON | 50.986 RON | 94.707 RON | 70.131 RON | 73.003 RON | 183.061 RON | 124.732 RON | 537.213 RON | 312.948 RON | 226.939 RON | 273.957 RON | 547.374 RON | 337.582 RON | 416.027 RON |
| Profit net | -16.220 RON | -13.145 RON | -18.471 RON | -7.324 RON | -8.934 RON | -8.724 RON | -4.940 RON | 48.170 RON | 21.131 RON | 147.252 RON | 6.307 RON | -60.214 RON |
Comparație cu 237 firme din județul Brăila care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Peste 71% dintre firmele comparabile
Peste 45% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 21.121 RON |
| 47.975 RON |
| 11.590 RON |
| 8.362 RON |
| Total active | 1.055 RON | 5.316 RON | 8.197 RON | 7.955 RON | 8.110 RON | 20.051 RON | 22.191 RON | 21.218 RON | 17.093 RON | 194.300 RON | 201.684 RON | 175.095 RON | 282.504 RON | 375.251 RON | 408.977 RON | 308.699 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 32.344 RON | 88.709 RON | 117.239 RON | 145.788 RON | 111.722 RON |
|---|
| Active circulante | 1.055 RON | 5.316 RON | 8.197 RON | 7.955 RON | 8.110 RON | 20.051 RON | 22.191 RON | 21.218 RON | 17.093 RON | 194.300 RON | 201.684 RON | 142.751 RON | 193.795 RON | 258.012 RON | 263.189 RON | 196.977 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -16.020 RON | -29.165 RON | -47.660 RON | -54.984 RON | -63.918 RON | -71.081 RON | -76.021 RON | -27.851 RON | -6.720 RON | 140.532 RON | 146.839 RON | 95.481 RON | 116.601 RON | 165.719 RON | 177.309 RON | 184.628 RON |
|---|
| Datorii totale | 17.075 RON | 34.481 RON | 55.857 RON | 62.939 RON | 72.028 RON | 91.132 RON | 98.212 RON | 49.069 RON | 23.813 RON | 53.768 RON | 54.845 RON | 79.614 RON | 165.903 RON | 209.532 RON | 231.668 RON | 124.071 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | — | 2 | 1 | — | 1 | 0 | — | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 |
|---|