Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 12 apr. 2016 și 22 apr. 2024.
Se afișează cele mai recente 25 din 40 atribuiri.
Picioare din fonta pentru banci
Guri de scurgere poduri T1G1 400X400 mm cu palnii de evacuare
Furnizare picioare de banca
Picioare din fonta pentru banci tip PMI
Guri de scurgere pentru poduri T1G1 400X400 mm fara palnii de evacuare
Rama cu capac necarosabila B125 ,din compozit ,incastrata in placa de beton 1000x1000x120
Rama cu capac necarosabila B125 ,din compozit ,incastrata in placa de beton 1000x1000x120
Rama cu capac necarosabila B125 ,din compozit ,incastrata in placa de beton 1000x1000x120
Guri de scurgere pentru poduri T1G1 400X400 mm cu palnii de evacuare
Gratare protectie pomi
Picioare din fonta Tip ROMANTICA
Acord cadru
Contract subsecvent 1
Rama cu capac necarosabila B125 ,din compozit ,incastrata in placa de beton 1200x1200x120
Rama cu capac necarosabila B125 ,din compozit ,incastrata in placa de beton 1200x1200x120
Rama cu capac carosabila D400,din fonta ductila, incastrata in placa de beton1200x1200x200
Rama cu capac necarosabila B125 ,din compozit ,incastrata in placa de beton 1200x1200x120
Guri de scurgere pentru poduri de sosea-350x350 mm-T1G1
Guri de scurgere pentru poduri de sosea + 350x350 mm - T1G1
CAPAC CANAL IN BETON
Gaigher model D400
Picioare din fonta tip PMI
RAMA CU CAPAC CAROSABIL DIN FONTA DUCTILA ,Clasa D 400
STALPI DELIMITARE DIN FONTA TIP 1
RAMA CU CAPAC NECAROSABIL ROTUND DIN COMPOZIT B125 - U
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/26745972
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: SICINSCHI BOGDAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
3.869.869 RON
Profit net
1.287.231 RON
Capitaluri proprii
1.287.527 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 3.318.388 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 859.132 RON | 1.640.186 RON | 1.277.879 RON | 1.151.569 RON | 866.111 RON | 1.476.256 RON | 848.958 RON | 925.569 RON | 787.330 RON | 1.240.340 RON | 1.680.231 RON | 1.725.188 RON | 2.186.764 RON | 3.478.175 RON | 4.443.071 RON | 3.869.869 RON |
| Profit net | 12.055 RON | -79.446 RON | -177.912 RON | -161.630 RON | -144.161 RON | 36.879 RON | -32.054 RON | 13.860 RON | 30.463 RON | 49.167 RON | 300.863 RON | 1.364.548 RON |
Comparație cu 278 firme din România cu același domeniu de activitate (CAEN 24), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 276.989 RON |
| 1.180.748 RON |
| 1.574.794 RON |
| 1.287.231 RON |
| Total active | 651.071 RON | 1.513.803 RON | 1.962.420 RON | 1.805.231 RON | 1.803.712 RON | 2.153.310 RON | 2.049.220 RON | 1.915.536 RON | 1.772.768 RON | 1.860.798 RON | 2.034.027 RON | 1.451.336 RON | 636.964 RON | 1.426.841 RON | 2.148.680 RON | 2.248.408 RON |
|---|
| Active imobilizate | — | 134.014 RON | 159.884 RON | 167.252 RON | 156.146 RON | 219.079 RON | 208.291 RON | 217.873 RON | 214.514 RON | 329.900 RON | 325.290 RON | 248.066 RON | 173.774 RON | 97.062 RON | 33.891 RON | 310.152 RON |
|---|
| Active circulante | 651.071 RON | 1.379.789 RON | 1.802.536 RON | 1.637.979 RON | 1.647.566 RON | 1.934.231 RON | 1.840.929 RON | 1.697.663 RON | 1.558.254 RON | 1.530.898 RON | 1.708.737 RON | 1.203.270 RON | 463.190 RON | 1.329.779 RON | 2.114.789 RON | 1.938.256 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 12.255 RON | -67.191 RON | -245.104 RON | -406.734 RON | -550.895 RON | -514.016 RON | -546.070 RON | -532.210 RON | -501.747 RON | -452.580 RON | -151.706 RON | 1.220.378 RON | 401.326 RON | 1.255.986 RON | 2.015.560 RON | 1.287.527 RON |
|---|
| Datorii totale | 638.816 RON | 1.580.994 RON | 2.209.533 RON | 2.221.994 RON | 2.354.607 RON | 2.667.326 RON | 2.599.594 RON | 2.448.925 RON | 2.274.515 RON | 2.313.378 RON | 2.185.733 RON | 230.958 RON | 235.638 RON | 170.855 RON | 133.120 RON | 960.881 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 11 | 7 | 4 | 5 | 6 | 6 | 3 | 2 | 3 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 |
|---|