Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/28213670
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
32.412 RON
Profit net
-4.014 RON
Capitaluri proprii
26.713 RON
Număr mediu salariați
0
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 51.807 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 49.018 RON | 73.220 RON | 34.360 RON | 4.600 RON | 19.450 RON | 38.039 RON | 44.644 RON | 50.227 RON | 39.889 RON | 100.560 RON | 59.889 RON | 58.832 RON | 39.032 RON | 32.412 RON |
| Profit net | 3.173 RON | 4.695 RON | -721 RON | 3.326 RON | 1.153 RON | 13.047 RON | 11.945 RON | 20.355 RON | 5.335 RON | 38.844 RON | 4.300 RON | 1.060 RON | -9.053 RON | -4.014 RON |
| Total active | 11.978 RON |
Comparație cu 36 firme din județul Teleorman care au același domeniu de activitate (CAEN 31), pentru anul 2025.
Peste 17% dintre firmele comparabile
Peste 31% dintre firmele comparabile
Peste 13% dintre firmele comparabile
Peste 0% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 10.811 RON |
| 26.271 RON |
| 771 RON |
| 9.966 RON |
| 19.369 RON |
| 13.084 RON |
| 20.922 RON |
| 7.108 RON |
| 45.507 RON |
| 49.566 RON |
| 39.987 RON |
| 33.137 RON |
| 27.984 RON |
| Active imobilizate | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | 2.263 RON | 1.441 RON |
|---|
| Active circulante | 11.978 RON | 10.811 RON | 26.271 RON | 771 RON | 9.966 RON | 19.369 RON | 13.084 RON | 20.922 RON | 7.108 RON | 45.507 RON | 49.566 RON | 39.987 RON | 30.874 RON | 26.543 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 3.373 RON | 8.068 RON | 7.348 RON | -367 RON | 786 RON | 13.833 RON | 12.145 RON | 20.555 RON | 5.575 RON | 44.419 RON | 48.719 RON | 39.780 RON | 30.727 RON | 26.713 RON |
|---|
| Datorii totale | 8.605 RON | 2.743 RON | 18.923 RON | 1.138 RON | 9.180 RON | 5.536 RON | 939 RON | 367 RON | 1.533 RON | 1.088 RON | 847 RON | 207 RON | 2.410 RON | 1.271 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | — | — | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | 0 | 0 |
|---|