Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înrolare în e-Factura
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/28279402
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-05.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: GHERASE FLORIN
Prin: GHERASE FLORIN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
326.882 RON
Profit net
97.369 RON
Capitaluri proprii
2.028 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 370.017 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 |
|---|
Comparație cu 5004 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 43), pentru anul 2025.
Peste 54% dintre firmele comparabile
Peste 64% dintre firmele comparabile
Peste 50% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2023 |
|---|
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 43.791 RON | 63.793 RON | 82.348 RON | 118.713 RON | 255.105 RON | 230.396 RON | 300.210 RON | 273.429 RON | 312.904 RON | 220.836 RON | 337.477 RON | 302.135 RON | 226.299 RON | 292.499 RON | 326.882 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | -5.010 RON | 542 RON | -15.381 RON | -12.021 RON | -26.519 RON | 1.384 RON | -83.240 RON | 7.700 RON | 2.030 RON | 13.815 RON | 29.206 RON | 22.711 RON | 65.860 RON | -96.616 RON | 97.369 RON |
| Total active | 1.595 RON | 17.010 RON | 3.003 RON | 8.397 RON | 32.060 RON | 81.438 RON | 15.205 RON | 109.272 RON | 201.717 RON | 100.666 RON | 179.493 RON | 66.409 RON | 135.179 RON | 99.037 RON | 141.118 RON |
| Active circulante | 1.595 RON | 17.010 RON | 3.003 RON | 8.397 RON | 32.060 RON | 81.438 RON | 15.205 RON | 109.272 RON | 201.717 RON | 100.666 RON | 179.493 RON | 66.409 RON | 135.179 RON | 99.037 RON | 141.118 RON |
| Capitaluri proprii | -4.810 RON | -4.268 RON | -19.650 RON | -31.671 RON | -58.190 RON | -56.806 RON | -140.046 RON | -132.346 RON | -130.316 RON | -116.501 RON | -87.295 RON | -64.584 RON | 1.275 RON | -95.341 RON | 2.028 RON |
| Datorii totale | 6.405 RON | 21.278 RON | 22.653 RON | 40.068 RON | 90.250 RON | 138.244 RON | 157.012 RON | 241.618 RON | 332.033 RON | 217.167 RON | 266.788 RON | 130.993 RON | 133.904 RON | 194.378 RON | 139.090 RON |
| Număr mediu salariați | — | — | 1 | 3 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 1 |