Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
/companies/29973347
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-10-12.
Cifră de afaceri
271.770 RON
Profit net
101.863 RON
Capitaluri proprii
102.104 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 189.391 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|
Comparație cu 418 firme din județul Arad care au același domeniu de activitate (CAEN 71), pentru anul 2025.
Peste 61% dintre firmele comparabile
Peste 69% dintre firmele comparabile
Peste 65% dintre firmele comparabile
Peste 72% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 2024 |
|---|
| 2025 |
|---|
| Cifră de afaceri | 82.550 RON | 78.646 RON | 85.105 RON | 94.689 RON | 128.286 RON | 122.264 RON | 27.890 RON | 16.190 RON | 15.760 RON | 15.220 RON | 155.283 RON | 223.366 RON | 222.776 RON | 271.770 RON |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Profit net | 58.660 RON | 59.138 RON | 3.665 RON | 76.691 RON | -219.348 RON | 105.553 RON | 21.312 RON | 12.172 RON | 11.913 RON | 12.357 RON | 122.701 RON | 53.430 RON | 80.436 RON | 101.863 RON |
| Total active | 60.348 RON | 119.672 RON | 122.318 RON | 199.396 RON | 4.803 RON | 85.522 RON | 106.006 RON | 118.196 RON | 130.074 RON | 114.922 RON | 125.236 RON | 145.192 RON | 156.423 RON | 174.777 RON |
| Active imobilizate | 496 RON | 227 RON | 277 RON | 85 RON | 0 RON | — | — | — | — | — | — | 107.094 RON | 85.434 RON | 71.269 RON |
| Active circulante | 59.852 RON | 119.445 RON | 122.041 RON | 199.311 RON | 4.803 RON | 85.522 RON | 106.006 RON | 118.196 RON | 130.074 RON | 114.922 RON | 125.236 RON | 38.098 RON | 70.989 RON | 103.508 RON |
| Capitaluri proprii | 58.860 RON | 117.998 RON | 121.663 RON | 198.354 RON | -20.994 RON | 84.559 RON | 105.871 RON | 118.044 RON | 129.957 RON | 114.813 RON | 122.841 RON | 53.671 RON | 80.841 RON | 102.104 RON |
| Datorii totale | 1.488 RON | 1.674 RON | 655 RON | 1.042 RON | 25.797 RON | 963 RON | 135 RON | 152 RON | 117 RON | 109 RON | 2.395 RON | 91.521 RON | 75.582 RON | 72.673 RON |
| Număr mediu salariați | 2 | 1 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | — | — | — | — | — | 1 | 1 |