Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 14 apr. 2016 și 9 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 100 atribuiri.
Achizitie servicii paza
ACHIZITII SERVICII PAZA luna mai
SCMV - Servicii de paza si protectie pentru bunuri si valori
ACHIZITII SERVICII PAZA
SCMV - Servicii de paza si protectie pentru bunuri si valori
ACHIZITII SERVICII PAZA
Servicii de paza si protectie pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi
Achizitie servicii paza
Servicii de paza si protectie pentru bunuri si valori
Servicii de paza pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi
ACHIZITIE SERVICII PAZA 24/24 ORE
Servicii de paza si protectie pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza pentru Comuna Modelu Judetul Calarasi
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza si protectie Cimitirul Sf.Lazăr
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Servicii de paza si protectie, pentru bunuri si valori
Sevicii de paza si protectie pentru bunuri si valori.
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/30444331
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
387.257 RON
Profit net
-85.490 RON
Capitaluri proprii
-19.851 RON
Număr mediu salariați
6
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 483.115 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 0 RON | 30.397 RON | 114.920 RON | 152.791 RON | 359.017 RON | 524.835 RON | 460.631 RON | 372.509 RON | 264.934 RON | 399.920 RON | 382.756 RON | 286.306 RON | 386.711 RON | 387.257 RON |
| Profit net | -2.346 RON | 14.881 RON | 15.470 RON | -8.816 RON | 13.845 RON | -21.180 RON | -36.887 RON | 3.794 RON | 55.516 RON | -19.309 RON | 41.632 RON | 48.952 RON | -40.114 RON | -85.490 RON |
| Total active |
Comparație cu 13 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 62% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Peste 33% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.277 RON |
| 18.451 RON |
| 38.433 RON |
| 56.435 RON |
| 99.423 RON |
| 107.686 RON |
| 78.867 RON |
| 79.296 RON |
| 99.704 RON |
| 107.301 RON |
| 122.713 RON |
| 167.475 RON |
| 172.058 RON |
| 194.533 RON |
| Active circulante | 1.277 RON | 18.451 RON | 38.433 RON | 56.435 RON | 99.423 RON | 107.686 RON | 78.867 RON | 79.296 RON | 99.704 RON | 107.301 RON | 122.713 RON | 167.475 RON | 172.058 RON | 194.533 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -2.146 RON | 12.735 RON | 28.205 RON | 19.389 RON | 33.234 RON | 12.054 RON | -24.833 RON | -21.039 RON | 34.478 RON | 15.170 RON | 56.802 RON | 105.754 RON | 65.640 RON | -19.851 RON |
|---|
| Datorii totale | 3.423 RON | 5.716 RON | 10.228 RON | 37.046 RON | 66.189 RON | 95.632 RON | 103.700 RON | 100.335 RON | 65.226 RON | 92.131 RON | 65.911 RON | 61.721 RON | 106.418 RON | 214.384 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | — | 4 | 5 | 8 | 17 | 20 | 17 | 12 | 6 | 11 | 8 | 5 | 7 | 6 |
|---|