Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 24 iun. 2026 și 24 iun. 2026.
EVALUARE DE RISC LA SECURITATEA FIZICA
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/34170379
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STROE IONICA
Prin: STROE IONICA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
30.500 RON
Profit net
-26.161 RON
Capitaluri proprii
-10.330 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 47.330 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | — | 3.150 RON | 1.850 RON | 3.400 RON | 5.200 RON | 6.500 RON | 21.800 RON | 4.400 RON | 34.800 RON | 68.200 RON | 30.500 RON |
| Profit net | -9.131 RON | -5.767 RON | -6.807 RON | -2.259 RON | 1.427 RON | 2.660 RON | 17.118 RON | -2.050 RON | -3.735 RON | 24.176 RON | -26.161 RON |
| Total active | 572 RON | 560 RON | 1.340 RON | 4.251 RON | 5.769 RON | 8.489 RON | 4.104 RON | 3.769 RON | 28.489 RON | 23.520 RON |
Comparație cu 13 firme din județul Călăraşi care au același domeniu de activitate (CAEN 80), pentru anul 2025.
Peste 8% dintre firmele comparabile
Peste 15% dintre firmele comparabile
Peste 42% dintre firmele comparabile
Peste 8% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 12.322 RON |
| Active imobilizate | 91 RON | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 481 RON | 560 RON | 1.340 RON | 4.251 RON | 5.769 RON | 8.489 RON | 4.104 RON | 3.769 RON | 28.489 RON | 23.520 RON | 12.322 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | -8.931 RON | -14.698 RON | -21.506 RON | -23.764 RON | -22.337 RON | -19.678 RON | -2.560 RON | -4.610 RON | -8.345 RON | 15.831 RON | -10.330 RON |
|---|
| Datorii totale | 9.503 RON | 15.258 RON | 22.846 RON | 28.015 RON | 28.106 RON | 28.167 RON | 6.664 RON | 8.379 RON | 36.834 RON | 7.689 RON | 22.652 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
|---|