Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 15 feb. 2016 și 9 iun. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 294 atribuiri.
Pachet echipamente de protectie
Pachet manusi de protectie
Pachet manusi de protectie
Indicatoare de securitate (A5) - PSI și SSM autocolante
Achiziție materiale specifice SSM și PSI
echipamente de protectie
echipamente de protectie
Pachet truse de prim ajutor
Achiziție materiale specifice PSI și SSM
Trusa prim ajutor Auto
Achiziție materiale specifice SSM și PSI
Pachet echipamente de protectie
Achiziție kit reumplere trusă de prim ajutor staționar
Echipament de protectie
Materiale specifice SSM și PSI
Pachet manusi de protectie
Pachet echipamente de protectie
Pachet truse de prim ajutor
Pachet manusi de protectie
Echipament de protectie
Pachet echipamente de protectie
imbracaminte de protectie
Pachet echipamente de protectie
Pachet echipamente de protectie
Pachet echipamente de protectie
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3132782
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Cifră de afaceri
281.357 RON
Profit net
-55.806 RON
Capitaluri proprii
223.077 RON
Număr mediu salariați
2
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 542.749 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 390.308 RON | 404.795 RON | 469.786 RON | 400.072 RON | 423.022 RON | 417.350 RON | 440.377 RON | 474.857 RON | 461.284 RON | 455.743 RON | 527.607 RON | 565.362 RON | 608.326 RON | 640.635 RON | 607.468 RON | 492.209 RON | 281.357 RON |
| Profit net | 12.372 RON | 3.177 RON | 12.675 RON | 5.656 RON | -2.942 RON | 12.838 RON | 18.337 RON | 53.573 RON | 47.074 RON | 41.409 RON | 36.155 RON | 64.727 RON |
Comparație cu 162 firme din județul Harghita care au același domeniu de activitate (CAEN 82), pentru anul 2025.
Peste 63% dintre firmele comparabile
Peste 5% dintre firmele comparabile
Peste 68% dintre firmele comparabile
Peste 58% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 54.751 RON |
| 32.859 RON |
| 26.785 RON |
| -27.610 RON |
| -55.806 RON |
| Total active | 244.932 RON | 258.560 RON | 268.125 RON | 225.488 RON | 196.206 RON | 215.360 RON | 201.715 RON | 171.520 RON | 188.537 RON | 227.930 RON | 252.612 RON | 314.283 RON | 356.115 RON | 386.920 RON | 397.414 RON | 353.611 RON | 287.510 RON |
|---|
| Active imobilizate | 73.304 RON | 70.647 RON | 57.076 RON | 55.428 RON | 57.952 RON | 57.899 RON | 55.858 RON | 7.672 RON | 3.411 RON | — | — | — | — | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 171.628 RON | 187.913 RON | 211.049 RON | 170.060 RON | 138.254 RON | 157.461 RON | 145.857 RON | 163.848 RON | 185.126 RON | 227.930 RON | 252.612 RON | 314.283 RON | 356.115 RON | 386.920 RON | 397.414 RON | 353.611 RON | 287.510 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 69.396 RON | 72.563 RON | 85.238 RON | 90.894 RON | 87.951 RON | 100.789 RON | 119.126 RON | 90.097 RON | 49.807 RON | 91.217 RON | 127.372 RON | 192.099 RON | 246.850 RON | 279.708 RON | 306.493 RON | 278.883 RON | 223.077 RON |
|---|
| Datorii totale | 177.590 RON | 185.997 RON | 189.940 RON | 136.945 RON | 110.606 RON | 114.571 RON | 82.589 RON | 81.423 RON | 138.730 RON | 136.713 RON | 125.240 RON | 122.184 RON | 109.265 RON | 107.212 RON | 90.921 RON | 74.728 RON | 64.433 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 5 | 4 | 4 | 4 | 4 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 |
|---|