Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/32925323
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (2 persoane verificate).
Prin: FÂRCAL IOAN
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
1.501.218 RON
Profit net
43.103 RON
Capitaluri proprii
384.328 RON
Număr mediu salariați
4
Proiecție cifră de afaceri 2025 (regresie liniară pe anii raportați): 1.611.256 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 147.404 RON | 161.941 RON | 198.354 RON | 373.559 RON | 655.188 RON | 1.058.643 RON | 879.346 RON | 1.065.128 RON | 1.198.385 RON | 1.501.218 RON |
| Profit net | 522 RON | -18.021 RON | -1.071 RON | 25.486 RON | 83.430 RON | 88.260 RON | 88.236 RON | 108.479 RON | 108.402 RON | 43.103 RON |
| Total active | 64.130 RON | 95.898 RON | 103.653 RON | 307.427 RON | 565.120 RON | 555.602 RON | 601.054 RON | 584.204 RON | 711.009 RON | 899.566 RON |
| Active imobilizate | 833 RON |
Comparație cu 2110 firme din județul Hunedoara care au același domeniu de activitate (CAEN 47), pentru anul 2024.
Peste 86% dintre firmele comparabile
Peste 78% dintre firmele comparabile
Peste 84% dintre firmele comparabile
Peste 75% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 833 RON |
| 833 RON |
| 833 RON |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| — |
| Active circulante | 63.297 RON | 95.065 RON | 102.820 RON | 306.594 RON | 565.120 RON | 555.602 RON | 601.054 RON | 584.204 RON | 711.009 RON | 899.566 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 722 RON | -17.299 RON | -18.371 RON | 7.115 RON | 90.545 RON | 178.806 RON | 267.042 RON | 375.521 RON | 341.226 RON | 384.328 RON |
|---|
| Datorii totale | 63.408 RON | 113.197 RON | 122.024 RON | 300.312 RON | 474.575 RON | 376.796 RON | 334.012 RON | 208.683 RON | 369.783 RON | 515.238 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 3 | 4 | 4 |
|---|