Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Înregistrare în scopuri de TVA
Înființarea companiei
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/33432293
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: STEFAN VIOREL
Prin: STEFAN VIOREL
Prin: STEFAN VIOREL
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
571.725 RON
Profit net
152.333 RON
Capitaluri proprii
152.753 RON
Număr mediu salariați
1
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 469.045 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 218.406 RON | 219.750 RON | 280.059 RON | 240.450 RON | 316.109 RON | 423.968 RON | 262.956 RON | 292.156 RON | 273.884 RON | 331.598 RON | 462.127 RON | 571.725 RON |
| Profit net | 71.352 RON | 38.924 RON | 77.577 RON | 24.078 RON | 38.749 RON | 40.866 RON | -3.168 RON | 63.723 RON | 44.866 RON | 88.279 RON | 119.783 RON | 152.333 RON |
| Total active | 91.340 RON | 143.946 RON | 82.455 RON | 108.759 RON | 54.457 RON | 105.711 RON | 139.947 RON | 97.367 RON |
Comparație cu 134 firme din județul Bucureşti care au același domeniu de activitate (CAEN 28), pentru anul 2025.
Peste 60% dintre firmele comparabile
Peste 70% dintre firmele comparabile
Peste 48% dintre firmele comparabile
Peste 88% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 93.957 RON |
| 151.612 RON |
| 148.830 RON |
| 187.493 RON |
| Active imobilizate | 1.968 RON | 1.218 RON | — | — | — | — | — | 18 RON | — | — | — | — |
|---|
| Active circulante | 89.372 RON | 142.728 RON | 82.455 RON | 108.759 RON | 54.457 RON | 105.711 RON | 139.947 RON | 97.349 RON | 93.957 RON | 151.612 RON | 148.830 RON | 187.493 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 71.552 RON | 110.476 RON | 77.817 RON | 101.895 RON | 38.989 RON | 79.855 RON | 16.056 RON | 79.779 RON | 45.106 RON | 125.136 RON | 120.119 RON | 152.753 RON |
|---|
| Datorii totale | 19.788 RON | 33.470 RON | 4.638 RON | 6.864 RON | 15.468 RON | 25.856 RON | 123.891 RON | 17.588 RON | 48.851 RON | 26.476 RON | 28.711 RON | 34.740 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 4 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 |
|---|