Este firma ta? Revendic-o gratuit și preia controlul acestui profil.
Revendică firmaAceastă companie nu a adăugat încă o descriere.
Sursa: date publice ANAF / Ministerul Finanțelor
Sursa: date deschise din Registrul Comerțului (ONRC).
Datele personale sunt afișate conform legislației privind publicitatea Registrului Comerțului. Pentru solicitări de eliminare, contactați-ne.
Atribuiri publicate între 28 mar. 2017 și 4 aug. 2026.
Se afișează cele mai recente 25 din 168 atribuiri.
PLACA BETON ARMAT 1200X1200X200 CU RAMA SI CAPAC DE FONTA 40 TONE EUROPA
CAMIN 150X150X150 CM
CAPAC CAROSABIL DIN BETON 180X180X20 CM CU CAPAC DE FONTA D400
PLACA BETON ARMAT 1200X1200X200 CU RAMA SI CAPAC DE FONTA 40 TONE EUROPA
PRODUSE DIN BETON
CAMINE, TUBURI, CAPACE CAMIN DIN BETON SI ACCESORII
CAPAC TUB FI 800 - DOAR RAMA
Baza/Radier Camin de Vizitare Beton, 1intrari -1iesire 0-180°, DN/ID800, Di =1500x1500 mm, Gros.Pere
BAZA CAMIN FI 1000/1 M/ 7 CM
PLACA BETON ARMAT 1200X1200X200 CU RAMA SI CAPAC DE FONTA 40 TONE EUROPA
PLACA BETON 100X100X20 CM CU CAPAC DE FONTA D400
PLACA BETON ARMAT 1200X1200X200 CU RAMA SI CAPAC DE FONTA 40 TONE EUROPA
CAPAC CAROSABIL 120X120X20 CM CU FONTA D400
Capace de fonta
Produse din beton
PLACA BETON 120X120X20 CM CU CAPAC FONTA B125
CAMIN 100X100X75 CM FARA FUND
PLACA BETON 120X120X20 CM CU CAPAC FONTA B125
CAMIN 100X100X75 CM FARA FUND
Produse din beton
CAPAC NECAROSABIL FI 1400/12 CM
CANIVOU BETON NECAROSABIL 1000X670X580 MM
CAPAC NECAROSABIL FI 1700 MM CU CAPAC FONTA B125 si BAZA CAMIN FI 1500 MM/1 M
Tub beton DN=800 cu grosime perete de 6 cm
TUB BETON DN= 100MM H=250 MM GROSIME PERETE 13 CM
Surse: TED (Tenders Electronic Daily) și SEAP/SICAP prin data.gov.ro · preluat la 26 aug. 2026. Anunțurile de atribuire sunt informații publice.
Înființarea companiei
Înregistrare în scopuri de TVA
Legături generate automat către profilurile de pe directoarele publice de firme.
Registre guvernamentale oficiale — caută după CUI pe site-ul lor.
Profilul Brivio — linkul canonic
https://brivio.ro/companies/3458879
Sursa: ANAF. Ultima verificare: 2026-07-26.
Companii care au persoane în comun cu aceasta, după datele din Registrul Comerțului (o persoană verificată).
Prin: VARGA GYULA
Prin: VARGA GYULA
Prin: VARGA GYULA
Prin: VARGA GYULA
Prin: VARGA GYULA
Prin: VARGA GYULA
Prin: VARGA GYULA
Legăturile se fac după nume — registrul public nu conține CNP. Persoanele cu același nume pot fi oameni diferiți, iar lichidatorii judiciari sunt excluși pentru că apar în dosare fără legătură între ele.
Cifră de afaceri
6.554.638 RON
Profit net
1.495.755 RON
Capitaluri proprii
10.945.015 RON
Număr mediu salariați
12
Proiecție cifră de afaceri 2026 (regresie liniară pe anii raportați): 6.830.520 RON
Indicator calculat automat din situațiile financiare publice. Nu este un rating de credit și nu constituie consultanță financiară.
prag ≥ 1
prag ≥ 0,8
prag ≤ 80%
| Indicator | 2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri | 584.883 RON | 721.102 RON | 817.910 RON | 928.695 RON | 977.726 RON | 1.211.728 RON | 2.191.130 RON | 1.473.247 RON | 1.990.677 RON | 2.738.547 RON | 3.106.230 RON | 3.818.089 RON | 4.618.762 RON | 6.687.485 RON | 8.434.406 RON | 4.346.989 RON | 6.554.638 RON |
| Profit net | 20.515 RON | 5.159 RON | 2.917 RON | 6.017 RON | 20.018 RON | 92.500 RON | 461.576 RON | 60.934 RON | 159.339 RON | 599.730 RON | 786.734 RON | 1.328.684 RON |
Comparație cu 115 firme din județul Bihor care au același domeniu de activitate (CAEN 23), pentru anul 2025.
Peste 82% dintre firmele comparabile
Peste 96% dintre firmele comparabile
Peste 77% dintre firmele comparabile
Peste 83% dintre firmele comparabile
Cuartilele sunt calculate din situațiile financiare publice depuse la Ministerul Finanțelor de firmele active cu același cod CAEN. Firmele radiate sunt excluse.
Verificare sancțiuni internaționale
Nu a fost găsită nicio potrivire exactă între codul fiscal sau numărul de înregistrare al acestei societăți și listele de sancțiuni UE, ONU, OFAC (SUA), Regatul Unit.
| 1.624.549 RON |
| 2.165.662 RON |
| 2.986.862 RON |
| 691.623 RON |
| 1.495.755 RON |
| Total active | 1.472.073 RON | 1.921.012 RON | 1.941.637 RON | 1.937.045 RON | 1.839.607 RON | 2.342.048 RON | 2.493.768 RON | 2.514.627 RON | 2.437.880 RON | 2.834.249 RON | 3.186.653 RON | 4.413.779 RON | 6.551.077 RON | 8.517.302 RON | 10.768.060 RON | 9.636.973 RON | 12.958.353 RON |
|---|
| Active imobilizate | 1.057.057 RON | 1.262.589 RON | 1.307.637 RON | 1.270.210 RON | 1.104.620 RON | 1.629.428 RON | 1.804.725 RON | 1.861.624 RON | 1.686.133 RON | 1.809.334 RON | 1.704.875 RON | 2.786.420 RON | 4.286.727 RON | 4.943.784 RON | 6.763.760 RON | 5.880.789 RON | 8.747.883 RON |
|---|
| Active circulante | 415.016 RON | 658.423 RON | 634.000 RON | 666.835 RON | 734.987 RON | 712.620 RON | 689.043 RON | 653.003 RON | 751.747 RON | 1.024.915 RON | 1.481.778 RON | 1.627.359 RON | 2.264.350 RON | 3.573.518 RON | 4.004.300 RON | 3.756.184 RON | 4.210.470 RON |
|---|
| Capitaluri proprii | 459.705 RON | 464.864 RON | 417.931 RON | 429.757 RON | 449.668 RON | 542.169 RON | 1.007.887 RON | 1.068.346 RON | 1.227.685 RON | 1.821.141 RON | 2.607.875 RON | 3.936.559 RON | 5.392.686 RON | 6.358.337 RON | 9.345.199 RON | 9.477.038 RON | 10.945.015 RON |
|---|
| Datorii totale | 1.012.368 RON | 1.265.484 RON | 1.151.638 RON | 1.177.500 RON | 1.102.432 RON | 1.549.094 RON | 1.286.392 RON | 1.288.125 RON | 1.097.168 RON | 938.056 RON | 544.882 RON | 477.220 RON | 1.158.391 RON | 2.158.965 RON | 1.425.805 RON | 167.048 RON | 2.022.399 RON |
|---|
| Număr mediu salariați | 10 | 12 | 12 | 15 | 15 | 12 | 13 | 15 | 16 | 19 | 18 | 17 | 18 | 18 | 15 | 15 | 12 |
|---|